dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przerwa

    Hmyy,my zrobiliśmy sobie przerwę. Myślimy że do wiosny ale zapowiadają ciepło,więc może coś będziemy robić,sama nie wiem. Chociaż w tej chwili jesteśmy zajęci na dalsze roboty,praca zawodowa odbiera nam czas. Murarz na obczyźnie,a pustakiem nie opyla się iść do góry przed zimą. pozdrawiam wszystkich.



    PS. Smutna wiadomość dla jeżdżących na nartach i snowboardzie ,śnieg niby ma padać dopiero w Styczniu

    POZDRAWIAM :*
    Tagi - katalog słów kluczowych: hermes Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Pod?ogi - parter

    Przygotowujemy się do wylewek. Ekipa ma pojawiać się we wtorek lub środę.
    Wybraliśmy podłogi na parter - wszystkie 15 mm wysokości, więc nie będzie problemu z wysokościami wylewek.

    Hol, kuchnia: BOEN Stonewashed - kolor Dąb Stone (wędzony, barwiony): deska 1 lamelowa, olejowana. Wym: 138 x 2200 mm. Mikrofaza 1 mm x 45 stopni.



    Pokój parter: PAR-KY Imbuia - podłoga fornirowana z ...
  3. pora na wieniec

    Jest już koniec listopada,ściany mam gotowe już od jakiegoś miesiąca.Bywało różnie,czasami wydawało się że nigdy nie skończę tych ścian.Chyba wiele osób wątpiło w to że dam radę,ale najważniejsze nie poddawac się,dobre słowo od kierownika budowy i znajomych którzy też budują,więc znają ten ból i upór w dążeniu do celu.Że nie wspomnę paru ładnych tysiączków w kieszeni.Teraz walka ze stalą na wieniec,strzemiona ,drut ,pręty,wyginanie ,skręcanie i na mur ...
  4. stalowe s?upy

    Dziś zostały zamontowane dwa słupy stalowe przy salonie.
    Stal nierdzewna A4 ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo projektowanej sadzawki.
    Długo się zastanawialiśmy nad ich przekrojem - chciałem aby były jak najdelikatniejsze, ale że niosą one pół stropu żelbetowego grubości 20cm i tarasu nad nim, to przekroje małe nie wychodziły. W wizualizacjach są jeszcze okrągłe. W końcu stanęło na krzyżowym przekroju - łatwo nie było - został złożony z blachy grubości ...
  5. kolejny dzie?

    Kolejny dzień formalności. Zamówiono mapkę do celów projektowych, zatwierdzono projekt. Ja już chcę budować!!
Strona 1 z 3