dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Dzisiaj usłyszalam wiadomość, która z nóg mnie zwaliła. Od początku naszego borykania się z budową :o Jaką budową? Od trzech miesięcy stan zero. A więc od początku, czyli od kupna działki.... panowie od dachu nie mogą się doczekać, kiedy do nas wejdą :o :o :o :D To fachowcy, którzy pracują z naszym kierownikiem budowy. Ponoć solidni.
    Tylko, że nasze ściany się przesuwają o kilka dni. :evil: :x
  2. Dzienniczek macio :)

    Pojutrze montujemy zamykamy stan surowy :D zapomniałem dodać, że jeszcze termoramkę będziemy mieć w oknach :lol:
    Póki co to robię drenaż, mam nadzieję że będzie działał :roll:
    Foty jutro, wytrzymajcie proszę :wink: :lol:

    pozdrawiam
  3. Marzenia o własnym... podwórku

    Dziś rano pojechałem z geodetą na działkę celem wytyczenia naszej chatki. Łatwo i szybko poszło, bo tylko cztery narożniki a poza tym słoneczko i trawka, humus jeszcze nie zdjęty więc gumowców nie potrzebowali...
    Rozwinąłem taśmę wokół działki zamiast płotu :wink: No i postawiłem wreszcie kibelek. Oj napracowałem się przy nim. No bo to pierwsza moja budowla. Tylko 1 metr kwadratowy, ale zawsze... Drzwi z blokowego wc, kulturka. Przybytek obity boazerią, normalnie ...
  4. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    :D Ale mi się streścić wszystko udało :D

    Żeby dziennik miał ręce i nogi, to napiszę jeszcze, że budować będziemy się w pobliżu Łodzi, no i całkowicie na kredyt :roll: Cóż, innego wyjścia nie ma a gdzieś mieszkać trzeba :lol:

    Jak już wybraliśmy i zakupiliśmy projekt, zaczęliśmy gromadzić dokumenty potrzebne do pozwolenia na budowę - oczywiście nie wszystko było takie proste, w warunkach przyłączenia prądu pomylili się i kazali nam przyłączyć ...
  5. Dziennik krecików

    To chyba nie będzie dziennik. Prędzej miesięcznik :roll: Mam wątpliwości, czy powinnam zaczynać pisanie... i czy uda mi sie dokończyć ten dziennik?? Czy będę mogła napisać: "wprowadziłam się, jestem szczesliwa. Pisze do Was te słowa z własnego tarasu :P "
    Jestem samotną babką, która nie za bardzo lubi mieszkać w mrówkowcu z klatką schodową jak z najgorszego horroru. Mam ładne mieszkanie, ale jakoś nie czuję sie tam dobrze. Chcę mieć włąsny ogróde, ...
Strona 1 z 6