dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Prace sezonu 2010 uko?czone

    Niniejszym mogę ogłosić zakończenie prac budowlanych sezonu 2010. Fundament wymurowany, zasypany z zewnątrz i wewnątrz. Piasek kosztował tyle, że bym za to używany samochód mógł kupić... Wczoraj po południu koniec, a w nocy spadł śnieg. To się nazywa wyczucie chwili Fotorelacja niebawem.
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament, stan zero Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. poranne pobudki

    Zauważyłam pewną ciekawą zależność.

    Pracuje w godzinach pomiędzy 9, a 19 ( przewaznie 10-18 ). Mój dzień więc zaczyna się leniwie, coś ok.8.30-9. Budzę się, jem śniadanko i idę do pracy. Wracam 18.30 - 19 i wtedy zaczynam tzw. życie towarzyskie. ide na siłownię, jade zobaczyc co tam w domku na budowie, ewentualnie z moim jakiś film, czy tam coś robie do szkoły, bo jeszcze studiuję. Generalnie koło 23 zabieram się za kąpiel i koło 24 - 1 idę spać. ...
  3. dach ... w ko?cu i blaszane potyczki

    Wczoraj dostaliśmy w końcu dachówkę skrajną. Chciałam negocjować rabat, że tyle czekałam, że dekarz poszedł mi na inny dach, że zaraz będzie padać śnieg. A Pan od dachówek, mówi, że przecież dekarz już przy pierwszym transporcie powiedział mu, że dach przyjdą kłaść za 3 tygodnie ! Super, że się dowiedziałam.
    Dekarz zapewnił też, że dzisiaj pojawią się u nas na budowie. Powiedział, że dzwonił już w sprawie blachy, co po sprawdzeniu u źródła okazało ...

    Updated 25-11-2010 at 21:48 by Spirea

    Tagi - katalog słów kluczowych: koszty budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. budowa poddasza

    zdjęcia sprzed tygodnia, tym razem rozpoczęło się murowanie poddasza. Do końca miesiąca powinna zostać złożona konstrukcja stalowa oraz rozpoczęte roboty dachowe... Dziś (25.11.2010r.) zima doszła do 3miasta ((
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	31953   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie(3).jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	31954   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie(2).jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	31955   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie(4).jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	31956  
  5. Dom w Werbenach - Bilcza

    Pogoda się zmienia. Posypało śniegiem. Jak to wpłynie na bydowę? To się dopiero okaże.

    Surfowałam wczoraj trochę po necie w poszukiwaniu jakichś komentarzy odnośnie Domu w Werbenach.
    Natknęłam się na wpis kogoś (kto w sumie niewiadomo czy jest autorytetem w tej dziedzinie). Napisał mniej więcej, że projekt jest do niczego, dom może i wygląda ładnie z zewnątrz, ale w środku jest ciasny, mało funkcjonalny, a przykrycie go dachem pochłania masę kasy. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bilcza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2