dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    25.11.2004
    Teraz na spokojnie mogę już opisać moje zdanie o oknach i bramie.
    Siedzę sobie w fotelu, opijamy z żonką "DOM" - no bo jak by nie patrzył to jest to już zamknięty NASZ DOM.
    OKNA
    Firmy NATURA - bardzo porządnie wykonane, z dużą dokładnością o szczegóły. Moim faworytem w oknach była firma Gebauer ale koszty mnie przerosły. Teraz widzę, że nie widzę specjalnie różnicy między moimi oknami a oknami Gebauera. Okucia wiadomo Roto, ...
  2. dziennik wierzba2 dorka1

    ale mnie wnerwiaja sama mam go rozsypywac przeciez nie bede placila za wynajecie koparki to ich rola mam umowe za robote stanu surowego zamknietego to za wsypanie piachu do srodka tez maja zaplacone ,jestem umowiona z ich szefem na mala pogawedke na jutro alez mnie wkuzaja :evil:
  3. Trach i jego dziennik

    I wszystko byłoby cacy, gdyby nie ten nieszczęsny VAT.


    No bo proszę pomyśleć: zaczynać budowę dokładnie wtedy, kiedy się kończy 7% a zaczyna 22 ?

    W tej sytuacji okres względnego oddechu zmienił się w gorączkowe załatwianie materiału - żeby przynajmniej z największym wydatkiem: kupnem głównych materiałów na ściany, czyli cegły poryzowanej i zaprawy ciepłochronnej zdążyć przed VAT-em.

    Sam nie wiem, czy to był swoisty patriotyzm ( :D ) czy po prostu ...
  4. Trach i jego dziennik

    Względny oddech ten zaczął się idyllicznie od drobnych przepychanek z Zakładem Energetycznym, który, mając w perspektywie budowę przyłącza o długości 60 metrów, uparł się, żeby ustawić mi słup na samym środku podwórka, pięć metrów przed wejściem na ganek. Aby się przed tym obronić, musiałem doprowadzić prąd do wytyku na dachu budynku gospodarczego, kablem wzdłuż jego ściany i dopiero z kolejnego wytyku na drugim końcu podłączyć odległy o 6 m dom. Konsekwencje tego były spore, bo nie ...
  5. ...

Strona 1 z 2