dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom z czerwoną bramą

    Jeszcze chciałbym wam pokazać rysunki parteru i piętra. Strasznie się przy tym umęczyłem i tak głupio żeby to schować pod dachem


  2. Mazurska chałupa komtura

    Wszystko w tej naszej "komturii" niewykończone. No może nie wszystko. Wykończony został kredyt :evil: i oszczędności. Ceny materiałów poszły w górę robocizna też do tanich nie należała, ale wyboru nie mieliśmy. Kredyt trzeba spłacać, a rata nie mała, bo staruchom kredytu na 30 lat nie dają.
    Trochę materiałów kupionych wcześniej było. Postanowiłem, że co dam radę zrobić zrobić sam to zrobię. Dwóch lewych rąk nie mam. Na pierwszy ogień poszło dokończenie ...
  3. Wymarzony domek?!

    Zawieruszyłam się gdzieś daleko z dziennikiem, na razie nic nowego nie słychać, ale wiosna mam nadzieję niedługo do nas zawita i zaczną się perypetie ogrodowo-ogrodzeniowe. Z ogrodzeniem może być kłopot nasz fachowiec od spraw różnych w tym i ogrodzeniowych w dalszym ciągu się nie odzywa, a niełatwo znaleźć kogoś godnego zaufania. Mamy na razie pana, który po pierwszej rozmowie telefonicznej stwierdził, że z podmurówką to on w tym roku już nie będzie robił bo deski trza ...
  4. Budowanie - to brzmi dumnie

    Dzisiaj byłem na działeczce ( znowu , bo jeżdżę tam co 2 dni) i uzgodniłem już z gosciem niwelację terenu. Czyli: nawieziona ziemię wyrówna i rozplantuje humus - tak z 10 metrów przed planowanym domem by robotnicy nie włazili już na przygotowana powierzchnię pod ogród
  5. Dziennik Maksia

    Prace elektryczno-porządkowe cd.
    24 luty 2007


    Zwariować można z tą pogodą, raz mamy wiosnę, a za chwilę wraca zima. Gdyby to był kwiecień to nikogo by taki wpis nie dziwił, ale mamy luty i piszę te słowa dla pamięci, bo nie wiadomo kiedy znowu będziemy mieć taką zimę niezimę.
    Dziś będzie wreszcie o czymś praktycznym. Zanim jednak do tego przejdę, najpierw tradycyjny początek o wykonanych pracach tej soboty. Jak pisałem wcześniej kusiło mnie ...
Strona 4 z 6