dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rewolucja na dzialce nr 200

    z ciekawostek: zlozylismy wreszcie wczoraj, po wielu bojach i ociaganiach, wniosek o kredyt w mBanku. Korzystna oferte nam dali. Mam nadzieje, ze tego nie pozalujemy, bo wiazemy sie z nimi na cale 30 lat :)
  2. Wymarzony domek?!

    Za wiele się nie zmieniło, ściany zaszpachlowane, myślałam że coś już pomalowane, przynajmniej wszędzie są regipsy i wiem jak duże będą wszystkie pomieszczenia. Grzejniki pościągane i zafoliowane, i rzecz najważniejsza: mamy glazurnika :wink: przyjechał, obejrzał, powiedział że sie zrobi. Nawet jak nie będzie ogrzewania to możemy położyć kafle w kuchni i pomieszczeniu gospodarczym-tam nie ma podłogówki, i w zasadzie w łazience na ścianach, trochę będziemy do przodu. ...
  3. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Wyprowadzilismy się...

    Dziś pierwsza noc u teściów. Dzieci juz śpią.
    A ja...?

    wiem, że to chwilowe,
    że tak właśnie planowaliśmy, chcieliśmy
    że musielismy zrezygnowac z domku, żeby mieć DOM
    że nie jest źle
    ale...

    smutno mi, nieswojo, nijako

    nawet mi sie pisać nie chce
    :( :( :(
  4. Dziennik andrzejki.

    Dziś dostaliśmy rybki 8) :P 8) :P 8) :P I bardzo sie cieszymy z tego powodu 8)
    Niby kilka małych stworzonek a tyle radości :roll:

    8) :P 8) :P 8) :P
  5. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Ach - mial to byc takie pelen decyzji dzien - a niestety nic z tego nie wyszlo :(
    Jedyna co dzis zalatwilam, to przez 2,5 godz. omawialm z forumowym kolega (ale tym razem na zywo - BARDZO DZIEKUJE JESZCZE RAZ - JESLI CZYTASZ) sprawe moich kosmicznych okien w wykuszu i rolet do nich. Wstepne decyzje podjete - teraz trzeba je znowu wycenic :)

    Ale nie starczylo mi czasu na wizyte w spr. dachowek i pozostalych akcesoriow dachowych - pracuje w sob. tylko do 13! :( W dni powszednie ...
Strona 1 z 2