dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z mieszkanka do domu

    czas najwyższy na ciąg dalszy historii...

    ze względu na komplikacje z posadzką itp, zmieniliśmy koncepcję rozprowadzenia powietrza na parterze - tak że w końcu przygotowuję ostateczny projekt...

    w środę jak wyciągnęłam się z choroby (czosnkiem ;) ) pojechałam załatwiać PCC-3 do US i złożyć wniosek o wpis do KW hipoteki kaucyjnej - no i w piątek złożylismy pierwszą dyspozycję wypłaty kredytu - na spłatę mało korzystnego kredytu który wzięliśmy ...
  2. Mazurska chałupa komtura

  3. Misiorkowa Sielanka

    Wczoraj o godzine 20.00 podpisaliśmy umowę z wykonawcą na budowę stanu surowego otwartego!
    Kwota ustalona 18 000 zł za wykonanie fundamentów, ścian, stropu, tarasów - planowany start prac 1 czerwca tego roku! A do tego czasu chcemy jeszcze działeczkę ogrodzić i podłączyć energię elektryczną.

    A jutro....Uwaga, Uwaga....!!!.... odbieramy gotowy projekt od architekta, już nie możemy się doczekać :) :) :)

    Dołączam zdjęcia ( troszke nia aktualne bo ...
  4. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    O rany ale dawno nie pisałem. 8) Fakt nie miałem specjalnie o czym pisać ale nie znaczy, że kompletnie odpuściłem budowę.
    W takzawanym międzyczasie dogadałem okna, elektryka, tynkarzy i finiszujęz instalatorem.
    Okna wiadomo jestem zmuszony do kupienia tego co wybrałem, eletryk no cóż zawsze jest jakiś wybór, tynki wiadomo mogę wybrać ekipę ale sam nie zrobie... ale instalator to już inna sprawa. Np. za kanalizację z wodą liczą sobie po 3000 a jak się zdążyłem ...
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Dzisiaj była prawdziwie budowlana sobota. Rozpoczęła się już o 10.00 planowanym spotkaniem z mistrzem kanalizy a przy okazji okazało się, że za jednym posiadem mamy sprawę załatwioną z gazem. Pan o stanie skupienia wodny przybył na spotkanie z panem o stanie gazowym. Pan W zażyczył sobie 400 za projekt + 45 za metr rury, pan od gazu 500 + obiecanki, że kotłownię za 11000 porządną będę miała. Po tym pojechałam na zakupy......dachu, tj dałam go do wyceny. Na razie w dwa miejsca, ...
Strona 1 z 6