dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dlaczego akurat szpak?

    - 25-02-2011 - 21:37 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Witam,

    Nadszedł czas na założenie dziennika, więc warto powrócić do początku....

    Najpierw standardowo szukanie działki itp. Gdy padł wybór na lokalizację, zaczęło się przeglądanie setki projektów. ]
    Założenia były proste, bo i dom miał być prosty i tani w budowie - na planie prostokąta, dwuspadowy dach, trzy sypialnie i salon, średniej wielkości kuchnia, łazienka + wc z prysznicem oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/kotłownia. ...
  2. wiosna idzie!

    Pozwolenie na budowę powinno być już niedługo - uzupełniliśmy wniosek w odpowiedzi na idiotyczne wezwanie, szkoda czasu aby to opisać.

    Ekipa umówiona. Duża firma budowlana. Mam świadomość, że nie będziemy ich klientami pierwszej kategorii, ale co do terminów nie naciskamy, Mamy czas. Liczymy natomiast na jakość. Na wszelki wypadek będzie też inspektor nadzoru.

    Architekt wnętrze umówiony - www.limeta.pl. Wykona projekt kilku fragmentów, tych newralgicznych(kuchnia, ...
  3. Gabriela

    No to mnie dziś urzędnicy dobili. Czekam z niecierpliwością na ostatni dokument podobno wymagany do pozwolenia na budowę - oświadczenie o dostępie do drogi. Ponieważ mija aktualnie 3 tydzień (mają 4 na wydanie) zadzwoniłam zapytać czy może udało się to już załatwić ( Rany ale naiwna jestem). No i się zaczęło - Pan mega urzędowym tonem uświadomił mi, że
    1. Oczywiście cały dany im czas 30 dni wykorzystają do końca
    2. Poza powyższym dokumentem muszę ...

    Updated 19-05-2011 at 14:50 by gabriela2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ekskluzywne wykończenie - Klimek i Kluś

    Cytat Napisał shade Zobacz post
    Strasznie się zawiodłam na firmie Klimek u Kluś.Niestety żaluję tego zamówienia.Zapłaciłam 16.000 zł za drzwi!!!Panowie przyniesli uszkodzone drzwi i założyli.Zauważyłam to wieczorem po 2 godzinach montażu. Na następny dzień zgłosiłam uszkodzenie,ale oni nie uznali.Powiedzieli,że muszę zapłacić za naprawę.Nie mogłam im udowodnić,że drzwi zostały wyrażnie uszkodzone przy montażu.Ale u nich w sklepie nie jest tak,że klient który płaci tak ogromną kwotę jest szanowanym
    ...
  5. Wyka?czanie...

    Kolejny dzień obfitujący w olbrzymie zmiany.

    I tak w łazience pojawiła się zabudowana szafa :





    W naszej sypialni na poddaszu pokazała się wykładzina:



    A w wiatrołapie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: szafa wnękowa, wykładzina Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3