dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    25.02.2005 Ponieważ na poniedziałek jestem wstępnie umówiony z tynkarzami, więc przez ostatnie dni trwało i dalej trwa dopinanie wszystkiego na "ostatni guzik".

    Elektryk w zasadzie skończył już całą instalację. Jutro zapowiadał się na podliczanie wszystkiego. Ja planuję jeszcze raz wszystko z nim sprawdzić jeśli chodzi o koncepcję. Oczywiście przed tynkami wykonane zostaną jeszcze kompleksowe testy na ciągłość i brak zwarć w instalacji.
    ...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Wróciłam z urlopu i zobaczyłam że :
    1) mam prawie całą instalacje elektryczna na parterze
    2) mam dziury pod instalacje na piętrze
    3) kable z uwagi na minusowe temperatury się nie prostuja :(
    4) elektrycy z uwagi na minusowe teperatury są chorzy i odmawiają współpracy aż się zrobi cieplej :( :( :(
  3. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    No i powieszone :lol:
    Pierwsze wraŻenie- jakos tu dziwnie. Jakby ciemniej, bardziej nastrojowo, coś dynda nad głowami... :o

    Ale po paru minutach już było tak, jakby od zawsze wisiały :lol: :lol: :lol:

    Wyglądają mniej więcej tak:


    Reszta poglądowych obrazków w albumie oczywiście :lol:

    Wiszą już też grafiki w sypialni. ...
  4. Jak Ma?gosia I Marcin budowali D12

    Witam, do tej pory byłam na forum na temat projektów ale teraz czas przenieść się na stronę budujących na poważnie. :)
    Ponieważ w poniedziałek dostajemy od Muratora projekt D12, myślę, że mogę już zauczestniczyć na forum Dziennik Budowy.
    Działkę mamy ogrodzoną, wodę, prąd i nawet telefon! też. Teraz czeka nas naniesienie poprawek do projektu i zabawa w Gminie.
    Za kilka dni napiszę jak mąż pieniążki w banku "wyprosił"!
    :P