dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. nowości kuchenne

    Dwie szafki narożne w kuchni dostały wreszcie upragnione wnętrzności - wysuwane kosze firmy REJS Corner Comfort II, a wisząca szafka nad okapem - wytęsknione drzwi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0214.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	245030   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0212.jpg
Wyświetleń:	367
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	245031   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0215.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	245032   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0249.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	245033  
  2. Faworyt - Poddasze, gdzie pralnia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140225_214915.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	245015
    Myślę jak tu zrobić pralnię i nie mogę nic wymyśleć...
    Tagi - katalog słów kluczowych: faworyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Sąsiada przeboje ze ZDiUM-em

    - 25-02-2014 - 18:13 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Naszemu sąsiadowi dom jednorodzinny stawia deweloper (i dla niego nabyl działkę, wielkości ok 800 m2). Nasza ulica jest nie wytyczona (PUBLICZNA DOJAZDOWA w mpzp 6KD-D), o utwardzeniu nie wspomniawszy.

    ZDiUM nie wydał deweloperowi sąsiada zezwolenia na lokalizację zjazdu, i chce żeby sąsiad... uwaga ...wybudował tę drogę sam bo przecież cytuję z 6 stronicowej umowy, której deweloper sąsiada nie podpisał: "potrzeba przebudowy układu drogowego jest następstwem planowanej ...

    Updated 26-02-2014 at 10:07 by questa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nasz wymarzony FAWORYT

  5. sąsiedzi

    „Mamo, Mamo Ala przyjechała!!!!” taki okrzyk sąsiadki do swojej mamy (która nazywam Panią Babcią) przywitał mnie w niedzielę na budowie .
    Już mi serce stanęło, pewnie znowu jakaś kradzież na budowie (ostatnio okradziono stolarnię znajdującą się obok mojego obecnego domu, dom ekspedientki ze sklepu w tej samej miejscowości, więc…)
    Ale nie, nie było kradzieży, okazało się, że Pani Babcia nie widząc mnie kilka dni na budowie przekonana była, że sprzedaliśmy ...
Strona 1 z 2