dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D12a - mój domek

    Chyba zapomniałem o linku: http://pg.photos.yahoo.com/ph/jsiedl.../ph//my_photos

    Byłbym wdzięczny za informacje czy ten link działa. Co do postepów prac to dalej nie mogę się doczekać na uruchomienie automatyki ogrzewania ale mam juz obiecane na 100% iż będą w poniedziałek - oby.
    Łazienka - prawie gotowa. Fliziarzowi troszke wolno idzie ale za to wydaje mi się iż naprawdę ...
  2. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Ojej - znowu się zaniedbałam okrutnie z wpisami do dziennika Zawsze ten brak czasu.A trochę się zmieniło :))

    W okresie świąt i Nowego roku daliśmy sobie trochę luzu z remontem, bo w końcu drobny odpoczynek też musi kiedyś być, ale tak od połowy stycznia mój połówek ostro ruszył z robotą.I chociaż na początku nie miał nawet pomocnika to i tak prace posuwały się do przodu.Jak już wcześniej pisałam zabraliśmy się w końcu za poddasze.Najpierw wykonana została ...
  3. D12a - mój domek

    Cześć wszystkim, długo mnie nie było ale tak to jest jak się intensywnie pracuje, wychowuj rodzinę i jeszcze buduje dom. Na początku zapraszam do mojej galerii, wrzuciłem tam kilka nowych zdjęć: drzewo - raz jeszcze, nowe drzwi zewnętrzne, pierwsze płytki na ścianach, no i początki malowania.
  4. Początek

    Pisać mi się nie chce...choć by było o czym.... :cry: :cry: Weny jakoś nie mam.... :cry: :cry: Nie wiem czy to oznaka "zmęczenia materiału" czy brak WIOSNY!!!! Pozytywne emocje przewalają się z tymi negatywnymi....
    Pozytyw to to ze roboty posuwają się do przodu. Posadzki wylane na parterze i na poddaszu Pozatym poddasze odłogiem leży i na przypływ gotówki sobie poczeka( chyba że wygrana jakimś cudem , w totka odmieni jego los! Co nie ukrywam byłoby mile widziane!!!! ...
  5. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    No to mamy prad na działce! :D
    Ale są też plusy choroby i leżenia w łóżku. Bo cóż z tego, że już wszystko zaplanowane. Jak zaczęłam nanosić meble do mojej malutkiej jadalni i maciupenkiego salonu (razem maja 24 m2) to sie nagle okazało, że za nic moje 2 sofy się tam nie zmieszczą. I co lepsze - muszę zmienić kierunek otwierania okna patio, żeby w ogóle wstawić tam 2-os sofę i folte a dla 4 osoby jakąś pufę. Nie brzmi to komfortowo... Teraz się zastanawiam czy ...
Strona 2 z 3