dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. A oto nasz kawałeczek świata, czyli działeczka na której stanie nasz nowy dom! :)

    Obiecałam zdjęcia, więc są
    Niestety fotki nie oddają nawet w części uroku osiedla i okolicy...
    Działeczka ma 10 arów, i wszystkie media poza kanalizacją, która pod konie tego roku lub na początku przyszłego ma do niej dotrzeć.
    Kiedy miasto wykona kanalizację, nasza uliczka tak jak i pozostałe zostanie pokryta kostką brukową i zyska "nową twarz"
    Osoiedle objęte jest planem zagospodarowania przestrzennego, 100 metrów od nas planowany ...

    Updated 25-03-2011 at 20:28 by Karolina i Artur :P

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. tynki

    Tynki skończone, wyszły super jak znajdę chwilkę to powklejam zdjęcia.
  3. zako?czenie budowy

    Latem ub.r. formalnie zakonczyliśmy budowę tzn. ponieślismy koszty z tytułu:
    - świadectwa energetycznego (500pln)
    - przeglądu kominiarskiego(150pln)
    - opracowania mapy przez geodetę (700pln)
    - rozliczenie z kierownikiem budowy.

    Dzięki naszym zmianom domek wyszedł nam bardzo energooszczędny - nie mam przed sobą ww.świadectwa z normami lecz klasyfikuje się w niskim poziomie normy - super!!!
  4. Schody

    na początek było tak:


    Potem przyjechała grucha i takie wielkie coś i wlała beton oknem balkonowym. Coś na dokumentacji zdjęciowej jest, ale odnaleźć nie mogę.


    A że beton był odrobinkę zbyt mokry to się kurde rozchlapał na dole i narobił bałaganu:
    ...
  5. kraj imposybilistyczny

    Czemu ten kraj musi być taki imposybilistyczny???!!! Zaraz szlag mnie trafi! Przy najmniejszej próbie załatwienia czegokolwiek gdziekolwiek człowiek się rozbija o jakieś absurdy, pierdoły i niemoc!

    Nad moją działką jest linia energetyczna sn, pod którą rosną drzewa. Ponieważ gałęzie dotykają albo prawie do niej dotykają, napisałam pismo do zakładu energetycznego (zresztą zgodnie z ich sugestią), żeby mi te drzewa wycięli. Napisałam który obręb, która działka. ...
Strona 2 z 3