dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. 20. Casting

    Przewiało mnie i dopadły mnie boleści niczym jakąś staruszkę Jestem na prochach, więc przez ostatni tydzień byłam powiedzmy...lekko oszołomiona

    Mamy wstępnie wybranego Wykonawcę. Wstępnie, bo umowy jeszcze nie podpisaliśmy, więc teoretycznie wszystko się może jeszcze wydarzyć, chociaz mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Stanęło na Kandydacie nr 1. Tym pierwszym, z którym rozmawialiśmy na samym początku i który praktycznie nas zachwycił, o ile ...

    Updated 13-04-2011 at 07:40 by ellik

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Geologiczna naiwność

    - 25-03-2011 - 08:43 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Ja to się jednak muszę nauczyć, że nic tanie przy budowie być nie może. Trwają poszukiwania geologa do zbadania gruntu. Dzwonię do pierwszego i mówi 110 złotych, myślę Boże toż to grosze dzwonię do drugiego a on mówi tysiąc złotych. I teraz dzwonie ponownie do pierwszego zapomniał dodać, że 110 złotych raz 3 odwierty razy ich głębokość czyli jakieś 1300. Czasami jednak chyba moja naiwność sięga zenitu. To, że nie mam wiedzy odnoście takich kwestii jak geolog ...
  3. Pierwsze "poważne" ruchy na budowie

    - 25-03-2011 - 06:11 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Witam,

    Trochę mnie nie było a na działce trochę się działo. Wobec braku wody na działki trzeba było zdecydować się na wiercenie studni co rozwiązuje nam kłopot podczas budowy a i później się przyda chociażby do podlewania

    Panowie przyjechali i wiercili dwa dni



    Po wierceniu wystąpiły kłopoty z wyjęciem osprzętu z ponad 15 metrów ponad ziemią z tym Panowie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: humus, szpak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. wizualki :)

    w końcu coś miłego

    szczegóły jeszcze dopracowywane, jest jeszcze parę wątpliwości, czekamy na 3D, ale chcę już się podzielić naszymi planami i rzucam je "na pożarcie".

    Nie spodziewajcie się stylu glamour czy eksluzywnych wnętrz, bo idziemy raczej w kierunku prostoty w stylu loftowym. Wnętrze ma dość surowy charakter. Elementami ocieplającymi ma być cegła (wizualizacja niestety nie oddaje jej uroku, próbkę wklejałam jakiś czas temu) ...

    Updated 25-03-2011 at 02:22 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 3