dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    Dostaliśmy spis ulic w całej gminie. Wszystkie nasze faworytki są już porezerwowane. Znowu zwołujemy naradę sąsiedzką. Jedziemy na działkę, po drodze wyciągamy jednych sąsiadów co się zakopali i wspólnie jedziemy do naszych Szampańskich sąsiadów, tym bardziej, że i tak tam się wybierali. Debatujemy nad nazwą ulicy. Jemy ciasto i zapiekanki. Jest bardzo przyjemnie i wreszcie uzgadniamy: będzie ulica BRZOZOWA. Brzóz jest u nas trochę a przy takim obrocie sprawy deklarujemy ...
  2. Dziennik Whisperów

    25 marca 2005
    Z samego rana zadzwoniłem do Kaczora D. i tradycyjnie spytałem go "co słychać". Okazało się, że decyzja dotarła wczoraj późnym wieczorem, ale rzeczoznawca Raiffeisena zakwestionował wycenę budynku i zamiast 375 zrobił z tego 355 tysięcy. Co za tym idzie zmieniła się wartość czegoś co brzmiało jak LTV, co z kolei zaowocowało zmianą oprocentowania. Umówiliśmy się na telefon za godzinę, bo Kaczor musiał zobaczyć decyzję na własne oczy. Po ...
  3. Nurniego dziennik

    Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to,
    czego najbardziej pragniecie.
    To "coś" nie musi być ani widoczne,
    ani dotykalne, może nawet nie pachnieć,
    ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...




    Nurni z rodzinką
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Z okazji zbliżających sie Swiat Wszystkim czytającym :)
    Duzo zdrowia, spełnienia marzeń, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :lol:
  5. Dziennik ajupa

    25 marzec
    No i nici z Wielkanocnego prezentu w postaci pozwolenia na budowę. :( Dzwoniliśmy dziś do Starostwa i okazało się, że pozwolenie jest już gotowe, ale nie jest jeszcze podpisane. No cóż, trudno, poczekamy jeszcze tych kilka dni i po świętach odbierzemy nasze pozwolenie. Ja tak naprawdę już się cieszę, bo wiem, że 18 kwietnia ruszamy z budową! :D
    Pozdrawiam
    ajupa
Strona 1 z 3