dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    SOBOTA 25.03.2006 --- śnieg topnieje, było słonko i 10 st, potem deszczyk.
    W piątek rozmowa z konstruktorem - liczy trumnę, na poniedziałek obiecał skończyć - zobaczymy.
    Teraz robię jako kreślarz. Z programu 3D przeniosłem rysunki do 2D. Żmudna robota. Nic nie trzeba decydować tylko kreślić, kreślić, kreślić. Rysunek budowlany jest troszkę inny niż maszynowy, niby banał, ale brak doświadczenia bardzo spowalnia pracę. Wnerwia mnie niedostępność w necie ...
  2. Dziennik Ewy (EZS)

    Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Nie pisałam przez cały ten czas. Ale mamy już załatwioną działkę. To znaczy jeszcze trzeba poczekać 2 tyg. ale w sumie to już formalność. No i zaczynamy przyglądać się projektowi. Coś jest ona za długa, ta Loreta. O 13cm!!! Nie wiem, czy to przejdzie przez urzędy. A ja chciałam ją jeszcze wydłużyć!!!! :( . Więc może poszerzyć? Brakuje mi w niej jeszcze z 5 -10 metrów. Poszerzenie też nie będzie łatwe - raz trudne technicznie a dwa - ...
  3. Początek

    Acha.... Zapomniałam dodać ,tak dla równowagi psychicznej, a raczej jej tedencji zniżkowej, że z prądownią "walczę" Ale to walka z tzw. wiatrakami!!! :evil: :evil: W czerwcu 2004r podpisaliśmy umowę i prąd powinien byc najdalej po 12 miesiącach!!( Według prawa energetycznego) Ale GO NIE MA!!!! :evil: :evil: Bo firma projektująca chyba za "kreski" ma płacone!!-Codziennie jedna-
    Nic się nie dzieje w tej materii! A uzyskanie rzetelnej informacji na temat ...
  4. Wymarzony domek?!

    Dzisiaj poznaliśmy naszego nowego sąsiada który w przyszłym tygodniu rusza ze swoja budową. Całkiem sympatyczny człowiek - jak na razie, miło byłoby mieć fajnych sąsiadów. :)
    Pomieszczenie gospodarcze zrobione, kuchnia też prawie, w poniedziałek mają zafugować podłogę i ściany, najbardziej jestem zadowolona z moich dekorów, z reszty też ale bez fugi jakoś tak ciemno te kafelki wygladają, czekamy do poniedziałku :roll:
    Nasz zbiornik zasypany, nikogo już zakopać ...
  5. D12a - mój domek

    Co się jeszcze wydarzyło: błoto, błoto, błoto dlatego rozpocząłem intensywne poszukiwania kamieniarza, na razie mam dwie oferty - 120 i 150 zł za m2 materiał + robocizna. To na razie i tak wychodzi strasznie dużo przy moich 200 m2.
    Wydawało mi się iż miałem gotowe projekty na wszystko:
    - projekt domu
    - projekt wnętrz - architekt
    a tu nie ma dnia aby nie trzeba było coś ustalić, wyjaśnić, podjąć jakiejś decyzji.
    Generalnie dom nabiera już ...
Strona 1 z 3