dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Wizualki dolnej łazienki - z płytek poprzednio prezentowanych:



    Po lewej stronie, tam gdzie są na zmianę płytka czerwona i w paski będzie kabina prysznicowa. Pomiędzy sedesem a umywalką będzie lustro na całą wysokość płytek o szer. 30 cm. Lustro nad umywalką będzie na obu ścianach. Przez te lustra i od razu pokazane w nich odbicie słabo to widać, ale czasem ...
  2. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

    Skoro dzisiaj tu zajrzałam, to może coś jeszcze napiszę :lol:

    Siedzę i patrzę na ten bałagan i cieszę się, że za kilka dni będziemy siedzieć przy kominku :D będzie fajnie palił sie ogień i będzie bardzo miło. Troche szkoda, że zima sie skończyła 8)

    Przed nami jeszcze duuużo wydatków. Nie wiem czy wspomnieliśmy, ale bardzo żałujemy teraz, że nie zrobiliśmy schodów na górę. Strych może okazać się całkiem fajnyym pokojem z łazienka. ...
  3. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Krótko:
    1. Wiosna znaleziona - Panowie budowniczy do roboty, bo inwestorzy chcą kasę wydać :)


    2. Pan od skrzynki elektrycznej miał zadzwonić co z kluczami i .................nie zadzwonił - sama zadzwonię jutro :evil:

    3. Wstępna decyzja zapadła, będziemy budować Gustownego, wstępnie Pani architekt na wstępnej rozmowie potwierdziła, że zmiany da się zrobić ( Secam dzięki ...
  4. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Jedynie słuszna decyzja co do wyburzenia części ścianki do garderoby w pokoju nad salonem została podjęta. Wyszło super.


    Parapety to moim zdaniem rewelacja. Po tym widać kunszt stolarza.
    Mam nadzieje, że schody też mu super wyjdą.



    A pamiętacie może jak wyglądało centrum ...
  5. SIELANKA Dag&Mar - nowy

Strona 1 z 14