dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kilka dni pod has?em ?AWY FUNDAMENTOWE

    Czwartek miał być ostatnim dniem aktywności naszej brygady budowlanej i tak tez się stało. Rano, na wniosek inwestora do zbrojenia ław została w kilku miejscach przyspawana przyspawana bednarka, celem utworzenia uziomu fundamentowego, albo jakoś tak podobnie.
    Wszystko gotowe, tylko lać:



    Po 10.30 wybiła godzina zero i w okolicy naszej działki ...
  2. Z nogi na noge

    Właśnie zobaczyłam że zarejestrowałam się na forum ponad rok temu. Tak to miało wszystko ładnie pójść... gdyby nie gmina ślimak zapewne już siedziałabym na tarasie pisząc tą notkę.
    Tak czy inaczej odliczamy!
    Mamy wystartować w maju, czekamy aż ekipa da znać kiedy dokładnie się pojawią u nas. Wszystkie formalności już załatwione, pozostało wywiercenie studni, wytyczenie budynku na działce i odbiór dziennika ze starostwa.
    Nie mogę się już doczekać! ...
  3. Do montażu - 12 godzin...

    I jak tu zasnąć...? Już tylko 12 godzin do startu montażu. Zapowiada się ciekawy dzień
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dzia?ka

    To nasza działka
    Tagi - katalog słów kluczowych: działka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 035.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	54000  
  5. Zaczynamy w maju

    Zaczynamy w maju

    Witajcie, zainspirowani wpisami innych użytkowników, postanowiliśmy również się dołączyć.
    Marzymy o naszym pięknym domu i juz nie możemy sie doczekać kiedy to marzenie się spełni. Wiemy ze jeszcze długa droga przed nami, ale czytając Wasze wpisy utwierdzamy sie w przekonaniu ze budowanie domu to dobry pomysł
    Działka już kupiona 1500m2, pozwolenie na budowę tez juz mamy . Musimy jeszcze załatwić kredyt . Ekipa budowlana wchodzi w maju
Strona 1 z 2