dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    Wiem, wiem... jest środek nocy .... ja w ...Budapeszcie ... noc, hotel, świetne widoki .... właśnie wróciłem z super kolacji (i baru) ale parę słówek chociaż napiszę bo .... się stęskniłem .... parę dni nie mogłem się połączyć u tych Bratanków ..... aż ręce świerzbią do pisania ....

    Pochwała ŻONY:
    Jak to dobrze mieć szczęście w życiu - czytaj trafić na wspaniałą kobietę :lol: Prawda?
    Moja Aga to złota kobieta, choć gdy przychodzi ...
  2. Dziennik andrzejki.

    Odebralam dziś warunki przylączenia do sieci wodociągowej :P Kosztowalo mnie to 350 PLN :(
    Nie powiem, żebym sie cieszyla no bo tak:
    *po pierwsze- Pan projektant przekręcil nasze nazwisko- co prawda tylko jedną literke ale jednak :evil:
    *po drugie - jak wrócilam, żeby porawil to dlugopisem przekreślil, poprawil i zwrócil, bez parafki i nic, oczywiście powiedzialam, ze takie poprawianie jest niezgodne z ................czym, zasadami, przepisami, tradycją :roll: :roll: ...
  3. Dziennik Whisperów

    25 maja 2005

    Właśnie zobaczyłem, że dokładnie miesiąc temu zeszła z placu budowy (zwanego też placem boju) ekipa MS. Trochę nam przez ten miesiąc impet osłabł, ale i tak nie jest źle!

    Przyjechaliśmy dziś na budowę po południu, niecierpliwie wyglądając stanu dachu. Dach prezentuje się nie najgorzej - brakuje jeszcze części kalenicy, no i wykończających obróbek na wiatrownicach.

    ...
  4. Pocz?tek

    Disiaj dzień lepszych wiadomości! :) :) Po spotkaniu z ewentualnym inspektorem nadzoru( bardzo miłe, polewane piwencją) dowiedzieliśmy się że nasze projekty są BARDZO POPRAWNE :D :D :D a uwagi "magika materiałowego" nie mają uzasadnienia!!!! BUDOWLAŃCU - BĄDZ TU MĄDRY I PISZ WIERSZE -Jeden tak, drugi siak a mnie zaczynają drgać powieki!!( nie wiecie przypadkiem co to może sugerować?) Drugą zaskakującą infor. byłoa prośba przekazania danych względem pozwolenia! ...
  5. Dziennik MES

    Mały "update" Mamy zgodę na przyłącze elektryczne ale oczywiście z niespodzianką!!
    :D
    Bo przyłącze napowietrzne. Powód ? Wszystkie domy w okolicy takie mają. Może i dobrze bo słup jest po drugiej stronie ulicy i trzeba by robić przecisk a tak smykniemy góą. Minusy każdy zna, no i trzeba się przygotować na przebudzenie ZE i w przyszłości bez prucia ścian zmienić przyłącze na podziemne. A może ktoś zna argumenty nie do odparcia i może warto tę ...
Strona 1 z 3