dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia o w?asnym... podwórku

    Majstry zażywają chyba jakieś środki spowalniające, bo w pięciu chłopa odeskowali dziś tylko około 40 m2 dachu przez cały dzień. Prostszej roboty chyba nie można sobie wyobrazić, ale trudno. Mi się nie spieszy a majster ciągle narzeka że od 2 tygodni powinien być już na innej budowie. :lol:
    Spiąłem się z nim dziś za połączenie krokwi z jętką. Cieślą nie jestem ale pojechali chyba po łatwiźnie bijąc jętki bok do boku. Zamiast podpierać krokwie jętka wisi ...
  2. Kadilaka dziennik budowy

    Jestem wykończona i ukąszona przez pszczołę :cry: :cry: :cry:
    14 godzin kopania :o :o :o a my jako nadzór.
    Tak to jest, jak w ramach oszczędności, ławy robią się systemem gospodarczym.
    Wróciliśmy z okopów spaleni przez słońce, głodni i strasznie zmęczeni. Nie wspominając już o gościu w koparce :(
    120 mb wykopu na 140 cm wgłąb, to lekka przesada ze strony architekta, który dorysował te parę kresek w projekcie :wink:
    Jestem zdegustowana, ...
  3. Dziennik budowy Joli i Macieja - Dom pod jemiołą 3

    25 czerwca 2007

    Z 11 czerwca zrobił się 25 czerwca. Taki mały poślizg. Ale generalnie dzisiaj punkt ósma pojawiła się na naszej budowie ekipa. Po instalacji prądowo-betoniarkowo-wodnej ekipa przystąpiła do pracy.
    Oto efekty:

  4. Dom na 102 (D09B) Kasia&Tomek - BUDUJEMY ;-)

  5. Dziennik Ged'a

    Z papą jeszcze nie koniec - czasu było mało - samochód mojej połowicy trzeba było holować do mechanika. Podtopiło się mocowanie bezpiecznika i panowie z dawnego Polmozbytu chcieli najpierw "płytkę", a potem "komputer" wymieniać. Fajna firma - 6 stanowisk, 6 mechaników, 0 samochodów.

    Kilka dni temu drzewka nasze pryskał dziadek Józek - dochodzi do 80. Na 7 drzewek wylał 8 litrów owadofosu, a gdy mu zwróciłem delikatnie uwagę, że trochę za ...
Strona 1 z 12