dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    Właśnie małżowinka przypomniała mi, że zostało nam przecież siatka z grodzenia. Uffff, co ja bym bez niej zrobił ??? :o :o :oops: :oops:
    Kupiłem dzisiaj haczyków i poprzybijam całą siatkę 10 haczykami do każdego słupka. Jak znajdzie się zawodnik który i to mi zdejmie to podłączam pod prąd :wink: :o . A na poważnie chyba wtedy pójdzie już drut kolczasty, miny i karabiny maszynowe :evil:
    Trochę humor mi się polepszył bo nie mogłem patrzeć już na ...
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dzis podpisalismy juz ostateczny akt notarialny, w ciagu 2 tygodni ma byc Decyzja WZ dla calego osiedla, z poczatkiem lipca powinni juz doprowadzić prąd. Poznalismy tez przyszlych sąsiadów : mlodzi i "na oko" mili ludzie. Wszystko nabiera rozpedu a mnie dopadaja jakieś watpliwości i strachy. A w zasadzie 1 potężna wątpliwość : skąd brac na to pieniądze ???. Zamysł był taki, że budujemy z pieniedzy za mieszkanie i kredytu, rodzice obiecali dorzucić jeszcze jakieś 20 tys. Miałam nadzieje, ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dzis podpisalismy juz ostateczny akt notarialny, w ciagu 2 tygodni ma byc Decyzja WZ dla calego osiedla, z poczatkiem lipca powinni juz doprowadzić prąd. Poznalismy tez przyszlych sąsiadów : mlodzi i "na oko" mili ludzie. Wszystko nabiera rozpedu a mnie dopadaja jakieś watpliwości i strachy. A w zasadzie 1 potężna wątpliwość : skąd brac na to pieniądze ???. Zamysł był taki, że budujemy z pieniedzy za mieszkanie i kredytu, rodzice obiecali dorzucić jeszcze jakieś 20 tys. Miałam nadzieje, ...
  4. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    superextramega gorąca wiadomość z ostatniej chwili [= niewinny telefon do Mężusia]:
    mamy KOTA [wykręconego ogonem :-? ]! vel jeszcze jedną głodną gębę... vel kolejnego kandydata do pieszczot...
    trzeba będzie robić zapisy kolejkowe. na te pieszczoty. i do koryta. :o :o

    człowiek z domu wyjdzie, a ci już kombinują... :roll:
    w dodatku to KOTKA!!
    rany kota!

    :oops:
    8)
    8)
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Przez okropnie denerwujące dziesięć dni prawie nic się nie działo. Dumałam co można zrobić i przyszło.........czekać. Ekipa działa na innej budowie , a w mazurskich lasach drewno się ścina, się wiezie , się rżnie...

    Czekając, namiętnie szukam normalnego elektryka . Jednego w miarę zwykłego znalazłam. Jednak zwracanie się per „Drogi” Panie jest na dłuższą metę meczące, jednak po zapowiadanym rachunku może mi tak zostać do końca życia. ...
Strona 1 z 2