dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Long way home - c.d. - kilka s?ów o technologii

    Naprawdę spory dylemat mieliśmy na etapie wyboru technologii budowy. Ta decyzja jest naprawdę bardzo ważna i chyba każdy kto wchodzi na te strony sam sobie je stawiał. Trzeba przemyśleć wszystko kilka razy bo ta decyzja będzie miała wiele skutków na etapie realizacji. Począwszy od kosztów i czasu trwania budowy po sposób rozmieszczenia kontaktów w domu. Ja doszedłem do wniosku, że nie ma technologii doskonałej, jest technologia, która w danych okolicznościach, w danej chwili, ...
  2. pierwszy wpis

    Zaczynamy... Powolutku, wspólnymi siłami i z dość (!) ograniczonym budżetem.
    W zasadzie zaczęliśmy już rok temu od frontu ogrodzenia naszej działki, którą dostaliśmy od rodziców tuż po ślubie. Po wielu zmianach planów powstało dwadzieścia siedem przęseł, które odgrodziły naszą 60-arową działkę od drogi powiatowej... Ogrodzenie mamy zamiar dokończyć jesienią albo wczesną wiosną- niemalże 300 m siatki czeka, ale czasu na razie brak, więc musimy się wstrzymać. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bw-34 początek budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    dziś pierwsze zakupy udało mi się zakupić na wyprzedaży 2 lampy na ktore polowałam na allegro.

    ta lampa będzie wisiała na korytarzu nad schodami, jest tam wysoki sufit wiec będzie wyglądać super


    drugiej zdjęcie muszę zrobić bo nie moge znaleźć w necie, a już zapakowałam ją aby się
    ...
  4. Dach

    Nareszcie !

    Maryska ma gotowy dach.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG6670.JPG
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	62888   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG6672.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	34,1 KB
ID:	62889   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG6674.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	62890   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG6675.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	62891   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG6668.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	38,4 KB
ID:	62892  

  5. Post?py....... nareszcie co? drgn??o w budowie

    Ogrodziliśmy działkę i wytyczyliśmy fundamenty. W sobotę 2 czerwca zalewamy.
Strona 1 z 5