dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ma?y bia?y domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    zgodnie z zapowiedzią ciąg dalszy . Po drodze czyli w okresie wiosny i kawałka lata prace szły tak ostro, że na internet brakło czasu . Na zdjęcia również . Wklejam więc te zrobione ostatnio .
    I tak kuchnia w wersji roboczej trwała przez kilka miesięcy :


    aż przyszedł czas na wstawienie mebli docelowych , chociaz jeszcze do "wykończenia" jej droga daleka :
    ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Po kolejnej porannej szarpiącej nerwy rozmowie telefonicznej z firmą U. o godz. 15.00 nadeszły dobre wieści - montaż w środę między 8 a 8.30. Czy to się dzieje naprawdę??? Po pięciu miesiącach.. trudno uwierzyć. Szczegóły opiszę, gdy w środę zobaczę nasze drzwi..
    W środę kumpelka ma mi też pożyczyć aparat, więc mam nadzieję, że pod koniec tygodnia będą zdjęcia jakoweś też. :D

    Znowu muszę wrócić do tego, co się działo kilka dni temu: w piątek, ...
  3. Dziennik Martki

    W sumie nudno ciut.
    Wylewki schną, lub, jak to Mieczu kiedyś napisał wiążą i niedługo zawiążą jakiś zwiazek.
    Słupki na płot sterczą, ale żal mi było taty w domku bez okien więc zawiozłam go do domu i zaprosiłam po oknach.
    Czekam na okna. Strasznie się to wszystko dłuży.
    Więc przeglądam oferty dotyczące pomp ciepła.
    Róóóóżne są - zdecydowałam, że nie będę kupowac od pana, od którego miałam kupić.
    Od drugiego, od którego ...
  4. Dziennik ajupa

    25 lipiec
    Kiedy to ja ostatnio pisałam...? :oops: :roll: :oops: Ależ to było dawno! Znajomi przybyli, zobaczyli, pochwalili. Oprócz gromadki znajomych pojawili się również niespodziewani goście - KozAnka z mężem. :D Fajnie, że nasz domek zainteresował kogoś na tyle, żeby przyjechać z dosyć daleka i pooglądać. :D To chyba dobrze, że dom przyciąga sympatycznych ludzi? :D
    Elektryka prawie skończona. Nasz elektryk robi nam również przyłącze do budynku (oczywiście ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Ale ten czas leci, a ja nie mogę zabrać się za aktualizacje dziennika. No dobra, nie marudzę tylko piszę.

    Człowiek to się całe życie uczy i głupi umiera, jak mówiła moja śp. babcia. Byłem na przeglądzie technicznym auta, pierwszy raz z pełną świadomością, że wszystko będzie OK., „kontroler” do niczego się nie przyczepi (sprawdzałem wszystko samodzielnie, nawet parę kółek na ręcznym, żeby sprawdzić, czy aby linka nie naciągnięta za bardzo...Nie ...
Strona 1 z 3