dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. budujemy Apollo II w Trękusku



    Huraaaaaaaaaaa nareszcie nauczyłam się wklejać te zdjęcia. Teraz moje relacje z budowy będą myślę ciekawsze, bo komu się chce szukać gdzieś zdjęć
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    c.d.
    Kolejny dzień i kolejne doświadczenia przebywania przez cały czas w domku. Jak pisałam wcześniej nasz domek stoi w lesie i do sąsiada jest dosyć spory kawałek drogi. Pracuję sobie przed domkiem, grabię teren i zbieram skoszone chwasty i nagle słyszę w lesie rozmowę dwóch facetów. Hary nasz pies obronny "rzucił" sie z wielkim szczekem ale za daleko nie pobiegł. Oczywiście byli to grzybiarze, którzy jak zwykle zbierają grzyby w naszym lesie. Uprzejmie zwróciłam ...
  3. Dziennik Majkiego

    Cześć

    Zacząłem przygotowania pod wylewki. Najpierw skuwanie wszystkich pozostałości po murarzach od ścianek działowych i tynkarzy :roll:
    Zostały mi jeszcze kuchnia i wiatrołap.
    Lewa ręka boli, bo czasami trafiam młotkiem nie w dłuto / mesel, ale własnie w rękę :roll:
    Potem zamiatanie dokładne podłogi, żeby nie zostały kawałki betonu mogące przeciąć folie pod styro. Potem na koniec jeszcze je odkurzę.

    Przyjechał styropian ...
  4. budujemy Apollo II w Trękusku

  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Dzis z samego rana kurs po rusztowanie do Wodnicy.
    Potem zakupy w hurtowni i dalej murujemy komin i impregnujemy więźbe.
    Nawet żonka załapała się do pomocy! :lol:
    Najbardziej spodobało jej się wbijanie gwoździ :D :D
    Ja zabrałem się za wykonanie płyty pod klinkier, na komin.
    I tak nam zleciał czas do wieczora, zdjącia są ale nie chce mi się ich zgrać na kompa :wink: :roll:

    I mamy nowego zwierzaka na działce! :D :D (jednego ...
Strona 5 z 14