dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Nie dam rady "rencami " ruszyć , ale uprzejmie donoszę, że zielono nieletnia ma w głowie i pokoju :wink: , a ja mam położone płytki na schodach do pralnio-kotłowni.
    Reszta pomieszczeń jest "pobiałkowana" czyli w pierwszej warstwie koloru bielą zwaną.
    A ... i po pierwszej parapetówie też już jestem :wink:
  2. Dziennik TomKi

  3. Koniczynka Kasi i Marcina

    Dzisiaj był ten dzień - pierwszy dzień murowania ścian parteru. Wymurowana została zaledwie jedna warstwa cegieł, ale ponoć to najtrudniejsza i najbardziej czasochłonna warstwa.
    Nie obyło się bez komplikacji, ale na szczęście więcej było z tego powodu śmiechu niż nerwów. Moi kochani murarze zapomnieli zostawić mi wyjście na taras - a taka ładna długa prosta - fajnie się murowało, to pociągnęli po całości. Dobrze, że tylko jedna warstwę rozbierali. Jakieś dwie ...
  4. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

    Wentylacja mechaniczna "się robi". Pan zaczął dzisiaj. Mąż z racji urlopu porządkuje teren wokół domu i trochę w środku. Od 1 września ma wejść elektryk i równocześnie panowie od elewacji. Na razie robimy sam styropian, siatka, klej a tynk kolorowy damy na wiosnę, jak wokół będzie już trochę przyzwoiciej :wink: .
    W środę jedziemy dalej szukać, oglądać kafelki, panele, wanny, wc, umywalki.
    Chociaż pewne pomysły już mam:
    łazienka dolna ...
  5. Dziennik agikz

    Dziś po pracy tylko foliowanie okien folią malarską. Jednak coraz wcześniej robi się szaro :-? zrobiliśmy tylko parter. Zresztą nie ma pośpiechu bo tynkarze mają obsuwę i jutro nie wejdą...
Strona 1 z 14