dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ...

    w sobotę mieli zalewać strop. Robotnicy zjechali, ale betoniarnia miała awarię i betonu nie było. Udało się zamówić dopiero na wtorek rano.
    W międzyczasie załatwiam wszystkie papiery do banku, aby puścili do końca miesiąca I transzą. Znowu chcąc mnie wykołować. Muszę mieć polisę na zycie i chcę dać swoją. Po ekspresowym załatwieniu badań lekarskich i podwyższeniu sumy ubezpieczenia polisa im się nie podoba, bo nie ma "jednolitego tekstu" i nie podałam ...
  2. kalkulator fundamenty

    fundamenty kosztowały nas ok 26080 zł, jest to wartość przybliżona ponieważ nie wiem ile stali zostało zużytych do fundamentów - policzyłam 1/3 tej co zakupiliśmy - bo reszta idzie na strop

    dodatkowo z wydatków:
    1600 - cegła pełna
    175 zł - 5 paczek styropianu
    550zł - rury kanalizacyjne i inne rzeczy kanalizacyjne
  3. 25.09.2010r.

    Mamy już ścianki działowe na parterze.
    Teraz widać gdzie jest wiatrołap, garderoba, łazienka

    Ps. Gdyby czytał to ktoś kto buduje lub zamierza budować "Dom pod krzewuszką G2" to wyjaśniam, że dokonaliśmy na parterze kilku zmian w stosunku do tego co jest w projekcie tzn.:
    - w miejscu łazienki mamy garderobę z wejściem z wiatrołapu (wejście będzie przez podwieszane drzwi przesuwne),
    - w miejscu kotłowni mamy łazienkę (oczywiście ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.09.2010 - wejście.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	24779   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.09.2010 - garderoba.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	40,2 KB
ID:	24780   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.09.2010 - wejście, gabinet po prawej.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	24781   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.09.2010 - hol, wejście.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	24782   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.09.2010 - salon, jadalnia, kuchnia.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	50,7 KB
ID:	24783  

  4. podsumowanie tygodnia

    Tydzień upłynął pod znakiem gwałtownego rozwoju sytuacji a dokładnie powstały niemalże całe zewnętrzne mury naszego świata. Dodam tylko że z entuzjazmem i optymizmem zakończyliśmy ten tydzień pracy a pogoda sprzyjała każdego dnia. Był to najcieplejszy (i bez opadów) tydzień września 2010. Po ciężkiej pracy czas ugościć murarzy i wspólnie pobiesiadować . Ja oraz starsza gospodyni przygotowałyśmy wyżerkę (coś na ciepło i na słodko) a chłopaki wiadomo zadbali o ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1064..JPG
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	24775   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1072..JPG
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	24776   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1101..JPG
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	26,9 KB
ID:	24777   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1119..JPG
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	24778  
  5. Ciężki bój na stryszku

    Ostatnio zrobiliśmy niewielkie zakupy żeby wreszcie zamknąć sprawę stryszku. Niewielkie finansowo, za to gabarytowo jednak zaskakująco duże. Po pierwsze w piątek Ryś kupił rurki kanalizacyjne, żeby wreszcie odpowietrzenia pionów wyprowadzić pod sam dach i podłączyć do kominka na na dachu. Zamknął się w kwocie 400 PLN i dał radę wszystko przywieźć samochodem osobowym. I nawet wszystko już zamontował.

    Zaś dziś przyjechał transport granulatu styropianowego. Właściwie jest ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: granulat, ocieplenie poddasza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4