dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Takie mamy drzwi wew. do gospodarczego polskone - wisnia, sa wymontowane na czas kladzenia plytek.



    Plytki w gospodarczym w lazience - opoczno 17 zl m kw, nawet mi sie podobaja :P .



    No i widok na drzwi wejsciowe (pierwsze z lewej), potem wejscie do lazienki i scianka zaslaniajaca piec (postawilismy ja w tym tygodniu) ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Mialy być fotki, o których calkiem zapomniałam. Ostatnio nie mam czasu dosłownie na nic, wychodze rano, a wracam jak już jest ciemno, zoncius wychodzi o swicie i oboje padamy na pyszczki. Marze o tym aby już jak najszybciej się przeprowadzic i wtedy przez pierwszy tydzień niczego nie tkniemy co związane z budowa tylko po pracy będziemy leniuchowac, kartony do rozpakowania poczekaja!

    W gospodarczym jest już pomalowane (na bialo), plytki w lazience położone, zostalo fugowanie, ...
  3. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Widzicie to piekne okno w salonie 270szerokie, 170wys i bedzie na wys 60cm nad podloga. Wiekszosc osob w tym projekcie skraca to okno i jest ono na wys 90cm i odpowidnio krotsze, dla nas dom traci urok. Zobaczycie pozniej :wink:
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Dzis ruszyli ze scianami Oto zdjecia chociaz ciemne bo zdolalam dotrzec na dzialke ok 19.00
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    I znowu coś nowego - zupełnie niespodziewanie ( no prawie ) przyjechały dziś drzwi zewnętrzne .
    Zamówiłem je 2 tygodnie temu - zupełnie przypadkiem znalazły się u producenta 2 pary drzwi takich jak nam się podobały .
    Jedne były gotowe , drugie wymagały malowania .
    No i są

    Prawda , że dom nabiera wyrazu po wstawieniu drzwi ?
    Drugie - garażowe od strony ogrodu są takie same .
Strona 1 z 11