dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. 1:30 Etapy budowy półki z regipsu w holu

    Reportaż ze zdjęć przedstawiający etapy tworzenia zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych półki podwieszanej pod sufitem z oświetleniem górnym punktowym oraz miejscem na podświetlenie taśmą led.



    tagi: 123budujemy taśma led led podświetlenie oświetlenie halogeny budowa aranżacja regips rigips stelaż profile konstrukcja półka podwieszana konstrukcje z regipsu podświetlenie sufitu drywall howto podwieszany sufit drywall ceiling ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: półki, regips Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Moje miejsce w zimowej wersji:)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.33.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	97660 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.51.JPG
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	72,4 KB
ID:	97661 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P210112_10.51[01].jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	97662

    Po kolei front domu (niestety pozabijane "bele czym" okna i drzwi nie robią najlepszego wrażenia, ale ekonomia najważniejsza), sad orzechowy i tył domu->patrz taras
    Jak widać na pierwszym zdjęciu kręgi i wytyczony wjazd na działkę czekają spokojnie na swoje pięć minut...
    Ale jest jeden plus, jak jest śnieg to nie ma walki z tym okropnym błociskiem!! ...
  3. lampa

    może śmieszna jestem ale wiem już jaką lampę chcę mieć w kuchni nad stołem - rewelacja
    [IMG]http://deco24.pl/image_func.php?img=gfx/dadffd49084bf686165fbcaffedd6a92.jpg&maxwidth=120&lang=pl[/IMG]

    a co Wy na nią:confused:
  4. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    dziś wklejam fotki sypialni, jak zwykle tu też czegoś mi brak, a mianowicie dywaniku i roletek w oknach





    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fiolet w sypialni, sypialnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    dziś wklejam fotki sypialni, jak zwykle tu też czegoś mi brak, a mianowicie dywaniku i roletek w oknach





    ...
Strona 2 z 3