dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. nasza podróż do.....domu, czyli adaptacja Sagi

  2. BUKOWO 9 :))) Chatka Iwy i Artka

    Dziś po raz pierwszy od dłuuuuugiego czasu wyciągnęłam z szuflady zakurzony projekt domu plus segregator pełen materiałów z Muratora i razem z Tygrysem zaczęliśmy planować, wyliczać, buszować po Allegro za styropnianem, klejami, siatkami, wełną mineralną i innymi ustrojstwami potrzebnymi do wykończenia domu. Taka energia w mnie normalnie wstąpiła, że przypomniałam sobie nawet wzór matematyczny na obliczenie pola powierzchni sześcianu ;) Taaa, z matematyki to ja nigdy dobra ...
  3. Dziennik naszego gniazdka.

    Prace wewnętrzne wrzesień............ itd....2008 rok:wink: :wink: :wink: :wink:

  4. Letni Wieczór - M44 Dominiki i Adama

    :) elo elo:) Dzis nastepny dzień w zimnicy , na mrozie:(kręcąc sróbki:) Ale...by nie było juz tak zimno jak wczoaj postanowiłem rozbudowac nasza instalacje grzewczą w salonie:) dokupiłem za 19 PLN dwie rury i zmieniłem usytuowanie KOZY:) efekt...bajo całe 6 stopni w srodku gdy na dworze -12:)
    Dodatkowo :) odpaliłem wyswietlacze:) i popodłanczałem co nie co:) o godz. 20:30 pognałem na meczyk :) uffff ale było cięzko z Pepiczkami:) ...
    no to znów jutro szykuje sie wizyta ...
  5. Dziennik naszego gniazdka.

    Okna dwukolorowe , w wewnątrz białe na zewnątrz mahoniowe ze szprosami wstawiane w maju 2008r.
Strona 2 z 11