dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    i kolejny miesiąc prac za nami ... To co udało się nam zrobić na przestrzeni stycznia będzie juz chyba czekało do wiosny - bo zima sroga się zrobiła i niestety z resztą prac trzeba będzie poczekać az powysychają tynki , a potem wylewki .
    Ale skoro juz zaczęłam opisywać nasz mały i jeszcze nie biały domek , to konsekwentnie "zapodaję" ciąg dalszy :)
    Wełna została zużytkowana na ocieplenie i wygłuszenie stropu .
    Wszystkie pomieszczenia poza kuchnia ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Ten rozdział naszego budowlane życia powinien być zatytułowany: czekając na notariusza.. :D
    O notariuszu napisałam w komentarzach - termin ustalony już od 5 stycznia na najbliższy poniedziałej tj. 31.01 o godz 9.30 a tu dopiero dzisiaj rzeczoznawca złożył swoją opinie w banku ( z winy geodezji). Może się uda..?..

    No ale nie o tym miałam pisać. Przy okazji wizyty na budowie w ubiegłą niedzielę (staraliśmy się zaplanować gniazdka, kontakty itp, ale mróz ...
  3. Nurniego dziennik

    26.01.2005
    Dzisiaj zrobiona została cała instalacja do odkurzacza centralnego. Po obgadaniu raniutko co?-gdzie? uciekłem z domu tak było zimno. Chyba zimniej niż na dworze :wink: Wcześniej tylko rozpaliłem "kozę" na start i włączyłem grzałkę w pomieszczeniu z wodą żeby przypadkiem zaworu nie rozwliło.
    Po ustaleniach z żonką wyszło - 2 szufelki (kuchnia i wiatrołap) oraz 3 punkty (2 na dole i 1 na górze) + oczywiście punkt poboru w samej jednostce centralnej, ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Nadal czekamy na warunki z gazowni, trochę długo to trwa więc dobrze że podjeliśmy temat już teraz :)
    Czekamy również na decyzję mistrza w sprawie umowy.
    Z utwardzeniem drogi też czekamy śniegi u nas nastały i pani zima zawitała do nas na dobre, ale lepiej teraz niż w marcu lub kwietniu.
    Tydzień bardzo zabiegany więc nawet nie było czasu wybrać się do hurtowni budowlanej :cry:
    A śnieg sypie i sypie.....
  5. Dom w Puszczy - Dziennik Barda i Niny

    Moment czasu wolnego w pracy, więc pora nieco uzupełnić opis dziennika.

    Ocieplenie dachu i sufity podwieszane.
    Po uzyskaniu przez tynkarzo-ociepleniowców wyceny ocieplenia dachu i zrobienia gipso-kartonów na 5,5 kPLN poszedłem do drogerii sprawdzić ile kosztuje farba do włosów, bo zwiększyła mi się gwałtownie liczba siwych włosów na głowie. Ostatecznie nie kupiłem, bo małżonka stwierdziła, że ładnie siwieję. Mam nadzieję, ze nie powiedziałą tego w ...
Strona 1 z 2