dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Dzisiaj zapadła decyzja co do tynków … :-?

    Będą gipsowe – Pan Mietek (obecny wykonawca) starał się bardzo tym knaufem zarzucać (czy coś tam) ale nic z tego dobrego nie wynikło :cry: – ale mamy fajna kuchnie 8) ; dwie ściany są zwykłym tynkiem pokryte – taki kamyczek – ale przyznam że nawet równo wyszło, jedna jest; na tynk wapienny zaciągnięta jest zaprawa gipsowa – ale jeszcze to nie jest to, a kolejna jest już podwójnie ...
  2. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Zima , mrozy straszne, -25 stopni w nocy , ale coś tam się dzieje na budowie , elektrycy skończyli, jest światło i prad w gniazdkach , rozdzielnia nie wygląda już jak makaron:)



    A z zewnątrz ... świeci się...w pomieszczeniach pozakładałem stare oprawki z żarówkami , i mozna już sobie normalnie zapalić światło, bez prowizorek...
    ...
  3. Początek

    Przygotowania do rozpoczęcia drugiego etapu trwają.....

    Pan od wodego i CO. ZAKLEPANY!.Zakres prac ustalony, sprzęt, materiały niezbędne do wykonania również! Cena też. Z tą było co prawda trochę gimnastyki ale...No to od początku. Po pierwszej wycenie "tego pana" Rozglądnęłam :wink: się w materii. Chciałam wiedzieć co mi proponuje, jakiej firmy, jakości i podstawowe pytanie, czy zaproponowane ceny nie są z kosmosu.I jak to czasami bywa , przpadkowo ...