dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    28-10-2003
    Brakowało wypisu z księgi wieczystej, więc sprawa z kredytem się opóźnia. Wypis będzie za tydzień, więc sprawa czeka do następnego tygodnia. W międzyczasie wyszło, że nie mamy w umowie przedwstępnej kilku szczegółów potrzebnych do kredytu, więc podpisaliśmy aneks. Śmieszne, ale czego się nie robi dla banku.

    05-11-2003
    Po wielkich bólach otrzymałam dzisiaj wypis z księgi wieczystej. Całą sprawę nazwałam: „Niesprawiedliwość czyli przygoda w sądzie”. ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    20-10-2003
    Moje oburzenie nie zna granic. Państwo, którzy chcą od nas kupić mieszkanie wcale się nie spieszą. Mieli iść do banku w sprawie swojego kredytu i nawet się nie pofatygowali. Moja złość sięga zenitu. Skoro im nie zależy. Teraz sobie pluję w brodę, że posłuchałam Małża.

    26-10-2003
    Dzisiaj zaczęliśmy się pakować. Tak jeszcze nie na poważnie, ale już spakowaliśmy z dziesięć kartonów, a niewiele rzeczy zniknęło. Ja cały czas studiuję MURATORY a Małżek ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    19-10-2003
    Dygresja odnośnie sprzedaży mieszkania. Kupcy na mieszkanie byli u nas spisaliśmy umowę przedwstępną, ale kasy nie dostaliśmy. Chcą nam dać zaliczkę przed aktem notarialnym. Świetnie ja wszystko rozumiem, że ciężkie czasy, że brak zaufania, ale co my zrobimy jak oni się wycofają. Trąby jesteśmy.
    Dygresja odnośnie budowy. Mamy tysiąc znaków zapytania w głowie? Jakie ściany i z czego, jedno czy dwuwarstwowe? Jakie ogrzewanie? Gaz czy prąd?
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    16-10-2003
    Trochę mam obawy. Czy na pewno zdążymy? Nie mamy jeszcze projektu, ani pozwolenia i kasy też. Nasi kupcy odezwali się w sprawie papierologi. Może w końcu. Mam dość tego czekania na tyłku. Chciałabym działać.
    Kolega przywiózł mi poprzednie roczniki Muratora. Czytam, czytam i czytam. Głowa mi rośnie od wiadomości. Mam nadzieję, że nie zgłupieję. Małżelka chyba też dopada mania budowania, bo odezwał się dzisiaj do mnie: „wiesz chyba nie zdążymy ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    09-10-2003
    Mamy klientów. Młode małżeństwo. Podobało im się najbardziej. Cena może nie najlepsza. Decyzja podjęta. Sprzedane. Formalności potrwają może z miesiąc. Potem czekają na mnie te pokoje u rodziców.
    Sonata została. Coś mnie męczy, ale jeszcze nie wiem co?. Sama wyrysowałam układ pomieszczeń, który bym chciała. Wyszło mi 125 m. W tym mam pomieszczenie gosp. 8 m i garaż 21 m.

    10-10-2003
    Dobrze mieć kogoś, kto wybudował już dom. Trochę rozwiał nasze ...
Strona 1 z 2