dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    To znowu Żona.
    Dzisiaj napiszę o kafelkach do kuchni. Ponieważ wszystko się modelowo opóźnia to mój lament z początku grudnia okazał się być przedwczesny. Szukałam, szukałam aż znalazłam i napewno nie jest to "małżeństwo z rozsądku" jak uprzednio krakałam. Kupiliśmy białą majolikę z Tubądzina 11,5x11,5. Jest fajna- złamana biel, błyszcząca i nierówna jak stare kafle . Tylko dekory, które przewidział producent zupełnie nie takie jak w moim pomyśle ...
  2. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Spotkanie z doradcą z Money Expert mam za sobą. W środe ma mi podesłać oferty.

    Najważniejsze - dziś przyjechało drewno z tartaku ;-) Radek spodziewał się tylko pierwszej części zamówienia, a tu niespodzianka - załadowali wszystko na jeden samochód (zdjęcia umieszczę w albumie jutro ;-) - tam widać jak załadowali z "górką"). Z jednej strony dobrze bo raz płacimy za transport, a z drugiej tyle miejsca nie było więc łaty i kontrłaty nie leża w stodole, ...
  3. Budujemy sobie domek

    Weekend postanowiłam przeznaczyć na przeglądanie aranżacji i szukanie inspiracji. No trudno, nie ominie mnie to :roll:
    W głowie oczywiście chaos, no cóż, trzeba przez to przebrnąć. Zarys jakiś jest w głowie, to się podoba, tamto nie. Ale jak to wszystko zgrać, żeby wyszło nie najgorzej :lol:
    Elektryka opracowana po części, grunt, że drgnęło w temacie. Planowane rozpoczęcie zabawy z kablami zaraz po wstawieniu okien, więc za tydzień. Trza się zwijać z robotą, ...
  4. Dom na wzgórzu

    Kartka, ołówek, linijka, projekt i porysowałem sobie troszkę te moje zmiany. Wychodzi na to :o , że mam 247,22m2 pow. użyt. (trochę zamknę na kanały rekuperacji) plus garaż 39,3m2 co daje :o :o :o 286,53m2. Teraz rozumiem, czemu mi się budżet rozjeżdżał - był opracowany na 178m2 plus garaż.
  5. Jaśminek :))

    nasze schody w środku:)



    24.01.zakonczone są już ścianki działowe w środku, zaczęli rozkładać kabelki po ścianach, już nie możemy się doczekać okien, na które przedłużył się czas oczekiwania:(.
    Potem będą tynki wew. i domek zacznie wyglądać dużo przyjaźniej ;)
Strona 1 z 7