dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pażdziernik cz.2

    Pogoda cały czas utrzymuje się ładna, co najważniejsze mało pada. Nie zastanawiając się wiele pomalowaliśmy nasz domek Teknosem Woodex nr 1802. Kolor nie do końca wyszedł taki jaki był w naszych wyobrażeniach, ale tak to jest jak się wybiera kolor ze wzornika o wymiarze 3cmx5cm. Gdyby było więcej czasu kupiłbym po 1l farbę 1801 i 1802, czyli te które najbardziej się nam podobały i zrobił porządne próbki. Pewnie wybralibyśmy wersję jaśniejszą 1801. Ale i ta jest fajna, ...
  2. Rysa na szkle

    Dzisiaj po raz pierwszy troszkę ponarzekam. Zapłaciłem w końcu wykonawcy za pierwszą część roboty więc w końcu mam do tego pełne prawo. Jak buduje jedna ekipa to wszystko wydaje się ok. Jak wchodzi kolejna to nagle wychodzą błędy poprzedniej. Tak to właśnie przy zamawianiu okien (i przy okazji rozmów z sąsiadami ) wyszło w naszym domku kilka niespodzianek.

    Jedna małego kalibru, jedna sporego i jedna, która mnie jeszcze nie dotknęła, ale może w przyszłości ...

    Updated 26-10-2010 at 18:49 by jarett

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. a klinkieru nie bedzie ;)

    I co - dupa zbita... Do elektrowni nie pojechałam, bo synek się pochorował swoim zwyczajem. Ale nie wygląda to wszystko razem źle - pompa ciepła będzie tańsza niż sądziliśmy, oczyszczalnia ścieków - znacznie tańsza Mam upatrzoną dachówkę, wiem, jak dom ma się prezentować. Tylko z architektem będę się spierać o klinkier - on kocha, ja nienawidzę Odi et amo

    Trzymajcie się wszyscy!
  4. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    cd.
    niedziela i poniedziałek upłynął w kroplach deszczu...
    dziś po południu nie padało, przy ostatnich dwóch bloczkach zaczęło mżyć





    ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Dobra, skończone (jeszcze tylko elektryka domofonu)




    Może być ?
Strona 2 z 3