dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

  2. Włóczykijowa Zygmuntówka

    i jeszcze bym zapomniał wspomnieć, że ruszyło się coś w sprawie gazu: dostałem do podpisania aneks do umowy podłączeniowej przesuwający termin podłączenie na 21 grudnia 2007. :-?
    Ciekaw jestem, gdybym ja się nie wyrobił z instalacją wewnętrzną to czy też mógłbym gazowni podsunąć taki aneks, by uniknąć kar... :evil:
  3. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Powiem szczerze, że jakoś nie bardzo wierzyłem, że elektryk tak się przyłoży do roboty, ale dziś byłem na działce i spotkało mnie pozytywne zaskoczenie. Gniazdka ulokowane, kable poprowadzone... oczywiście nie tam gdzie mają stanąć ścianki działowe. Zresztą już do mnie elektryk dzwonił z pytaniem kiedy te ścianki staną. Jutro jeszcze raz jadę popatrzeć na jego robotę.
  4. Włóczykijowa Zygmuntówka

    no wreszcie przygotowałem zdjęcia. Tym razem dwa zbiory: jeden typowo budowlany czy mały fotoreportaż z ostatnich robót a drugi mniejszy taki jesienno-estetyczny, no ale dość gadania

    Akcja "Z"


    "Jesień idzie, nie ma rady na to"
  5. Dziennik agikz

    Pani architekt wysłała nas po mapkę do geodety a on mówi, że nie ma sensu wydawać kasy teraz kiedy na mapkach będą dane obecnych właścicieli a nie nasze i za chwilę będzie trzeba nowe robić... Ale chociaż sensowny facet jest namierzony.

    Trzeba w końcu podjąć decyzję czy budujemyz z generalnym wykonawcą tradycyjna technologią (ile warstw?) czy prefabrykat keramzytowy, od czytania formu głowa boli. Na dodatek jak mówimy o legalecie to wszyscy robią takie oczy: ...
Strona 1 z 9