dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Przepraszam wszystkich "czytaczy" mojego skromnego dziennika - fotki będą narazie niedostępne. Przebudowuję serwerownię - przechodzę na "nową jakość" usług dla moich klientów i zmieniam serwer. Zanim przerzucę fotki na nowy i zaktualizuję linki to troszkę to potrwa.... :roll:
    Obiecuję, że będę się starał zrobić to w miarę możliwości szybko...
  2. Pod górk?, czyli dziennik Anisi

    Po wizycie w urzędzie pojechalismy, a pewnie najpierw zadzwoniliśmy, do właścicieli. Pytamy, jak z tą wodą, a oni mówią, że wszystko w porządku, bo przecież syn zakładał jak tam mieszkał w 2000 roku. Wcześniej woda była doprowadzona tylko do działki.
    Sęk w tym, że na mapach było widać, że kończy się tuż za granicą ogrodzenia, ale nie ma studzienki z wodomierzem. No nic. Zanim do nich pojechaliśmy, to przedzwoniłam do wodociągów. Pani szuka i szuka. NIe barzdo ...
  3. dziennik Basi i Darka

    A zaczeło się tak niewinniwe!!!
    :lol:
    Wiosną kolega powiedział mi w wielkiej tajemnicy że są do sprzedaży w gminie Grębów działki położone we wsi Stale,jakieś 5 km od Tarnobrzega gdzie mieszkamy...
    Pojechałem ,popytałem i znalazłem(zdjęć brak).drugi przetarg i nikt nie kupił...zastanawiało mie to...same piachy...z boku las, stare dęby(pozostałości po puszczy sandomierskiej)cena wywoławcza 510zł za ar.Miejsce fajne,wiec pojechałem na przetarg.
    ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Piasek nawieziony, 20 wywrotek :roll: , a w kazdej po 6 kubikow. Ale to jeszcze nie koniec, bo reszte piachu dowioza jutro podczas ladowania do srodka domku. W tej chwili jest tyle piachu, ze nie mozna juz wjechac na dzialke, tzn. jest jeszcze sporo miejsca od drugiej strony ale tam nie ma wjazdu, bo jest row wzdluz dzialki. W sobote wchodzi hydraulik, a po niedzieli beda zalewac.
    Dzisiaj podliczalam koszty i jestem przerazona i zla :evil: , bo wiem juz na pewno, ze nie zmiescimy sie w kwocie, ...
  5. Budowa domu w wiesiołkach

    Prace posuwają się do przodu, widać szalunek stropu w części mieszkalnej domku


    a tak wygląda na dzień dzisiejszy wejście do domu


    no i zaczynamy się rozglądać za więźbą dachową bo jak pogoda pozwol to plan na ten rok wykonamy :D :D :D
Strona 1 z 5