dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witam podróżniczkę !!!! Jak miło,że już wrociłas i do mnie zajrzałaś! Dzięki za pozdrowienie morza - chetnie bym to sama uczyniła, ale kurde, troche daleko :wink: Zazdroszcze ci jak cholera tego, że masz rodzinkę w tak pięknym miejscu Polski !!!!! A ja nie! Buuuuuuuuuuuu! :cry: :cry: :lol:
  2. Dziennik budowy

    A oto moje obecne dzieło:

    tak zaczynałem układac

    a to kółeczko przed bramą garażową


    już gotowe, a teraz jeszcze będzie ...
  3. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Donoszę wszem i wobec, że w piątek odebraliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku i już jesteśmy w nim ZAMELDOWANI :lol:
    A prace No ruszyło się troszeczkę
    Po pierwsze: dom został ocieplony o otynkowany. Okna zyskały parapety zewnętrzne.
    Po drugie: jeden z dwóch pokoi na poddaszu został pomalowany i ułożyliśmy w nim wykładzinę a na holu panele :D
  4. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    poniedziałek......
    JESTEM !!!!! :lol: :lol: :lol:
    bylismy 2 dni w Kołobrzegu u mojego taty!!
    ....nie pisałam nic wczesniej, że wyjeżdźam na 2 dni, bo bałam się, że ten ktoś "od kabla" przeczyta i będzie czuł się bezkarny :roll: :roll: :P

    ciesze się bardzo, że podczas mojej nieobecności zaglądacie do mojego dziennika :wink: i czujecie sie tutaj swobodnie :lol: :lol: :lol:

    aha......dzis znowu nie oglądałam Brzyduli :(
  5. Pche?ka nam ro?nie :) - MGProjekt

    kurczę zostałam DOMOWNIKIEM, :D czuję się tu z Wami jak w tym domku co go dopiero wybuduję :lol:
Strona 1 z 20