dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Zmieniłam rano gumy na zimówki - od razu lepiej :) Jak ja lubię jeździć w takich kapciach :)

    Potem zaczepiłam o bank - jutro wypłata za kocioł i osprzęt i inne pierdoły.

    Dziś mnie odwiedzili :
    - pan z klejem do glazury
    - gazownicy
    - Mariusz_A
    - Kamyk
    - Maluszek z Córeczką

    Było baaaardzo miło :) ( szczególnie przy trójce ostatnich gości z listy :))

    GAZ POPŁYNĄŁ

    Jutro odpalenie kotła - ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Zmieniłam rano gumy na zimówki - od razu lepiej :) Jak ja lubię jeździć w takich kapciach :)

    Potem zaczepiłam o bank - jutro wypłata za kocioł i osprzęt i inne pierdoły.

    Dziś mnie odwiedzili :
    - pan z klejem do glazury
    - gazownicy
    - Mariusz_A
    - Kamyk
    - Maluszek z Córeczką

    Było baaaardzo miło :) ( szczególnie przy trójce ostatnich gości z listy :))

    GAZ POPŁYNĄŁ

    Jutro odpalenie kotła - ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Nareszcie :D
    Deskowanie dachu rozpoczęte :D :D
    Wyszło przy okazji kilka drobnych kłopotów, ale "nic to", damy se radę - nie pierwsza to górka przed nami i zapewne nie ostatnia :lol: :roll: Cieszę się, że pogoda dopisuje, jest w miarę bezwietrznie, bezdeszczowo i bezśnieżnie :wink: Oby tak jak najdłużej :roll: Jutro może mi się uda wrzucić jakąś fotkę, bo mam trochę zaległości... :wink: :oops:
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Nareszcie :D
    Deskowanie dachu rozpoczęte :D :D
    Wyszło przy okazji kilka drobnych kłopotów, ale "nic to", damy se radę - nie pierwsza to górka przed nami i zapewne nie ostatnia :lol: :roll: Cieszę się, że pogoda dopisuje, jest w miarę bezwietrznie, bezdeszczowo i bezśnieżnie :wink: Oby tak jak najdłużej :roll: Jutro może mi się uda wrzucić jakąś fotkę, bo mam trochę zaległości... :wink: :oops:
  5. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Pozwolenie jest ale przez te uprawomocnienie zima nas złapie :(
    Troszeczkę się tym martwię bo mamy ambitny plan jeszcze w tym roku zrobić fundamenty. Może ktoś zrobi wielkie oczy, ale do tej pory zim nie było to może i tym razem :wink:

    Jakby nie było działeczka jeszcze leniuchuje ale za to portfelik już nadszarpnięty.
    Jak do tej pory wydaliśmy już na papierki ok 5tyś.W zeszłą sobotę wykopaliśmy studnię tzn nie sami tylko Pan hydraulik.W ten weekend ...
Strona 1 z 13