dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wybuduję dom

    Wybuduję dom, wybuduję dom.....taka myśl kołatała mi się w głowie dobre dwa lata.

    Działka była - czemu nie?

    Tak więc, zaczęłam przyglądać się różnym, różnym projektom - wiecie jak to jest. Znacie to szaleństwo.
    Założenia były:
    1) parterówka, bo po schodach to ja się już w życiu nachodziłam,
    2) dach kopertowy, bo śliczny,
    3) garaż dwustanowiskowy, bo zawsze może być tam jakaś graciarnia :wink:
    4) ...
  2. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Zaliczka wpłacona i wieczorkiem jeszcze przypomnieliśmy się panu co nam projektuje sieć wodną. I podobno się robi................. :roll:
    Śnieg wali drzwiami i oknami :D
    B.K jest po 8.20 zł :D Trzeba się wkońcu zdecydować.
    I potrzebujemy kabelek od skrzynki do Tymka, cena w Castoramie 25 zł za metr :-? , a w sklepie z elektryką 20 zł :D . Tylko musimy wymieżyć dokładnie (pi razy drzwi) ile bedziemy potrzebować?
  3. Projekt Iskierka

    Umowa kredytowa podpisana. Teraz jestem związany z bankiem prawie jak z żoną, na 30 lat. Pozostaje robić zakupy.

    Następny wpis będzie już ze zdjęciami fundamentów. :)

    No mam taką nadzieję...
  4. TYMEK- Kasi i Piotrka

    Witam serdecznie

    Jolu i Jarku oczywiście, że wkleję tylko niestety nie mam w tej chwili takiego zdjecia postaram się w tym tygodniu zrobić i wkleić na stronkę.

    kuruburu co do tej belki to będzie ona na stałe, na początku trochę się martwiłam, że nie bedzie to wyglądało za dobrze ale nie jest żle. Pokój jest dosyć duży, w przyszłości bedzie to pokój jednego z dzieci (których jeszcze nie mamy ale zamierzamy :D ) i belka ta dzieli go fajnie ...
  5. Codzienny - wariant I C117a Dziennik Agnieszki i Jacka

Strona 1 z 9