dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. droga dojazdowa....

    ....................idzie jak .......... szkoda gadać .
    w tym tempie to do wiosny.niechtoszlag.muszę zacisnąć zęby mam najdalej prawie 200 metrów.jest nas czterech.
    ale słupki do siatki leśnej od strony lasu postawione .posadziłem jeszcze dwa świerki , myłę że sie przymną .
    aby do wiosny
  2. Działań ciag dalszy...

    Wrzucam zdjęcie z odkrytą podłogą - słaba jakość, no ale na razie musi takie być. Widok z jadalni na kuchnię (po lewej stronie znajduje się salon):

    Najnowsze dzieła męża mojego (i prowizoryczne roletki; dzieci same wybierały do swoich pokoików )




    ...

    Updated 26-11-2012 at 22:16 by ganiutek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. lampa

    pochwalę się nowym uroczym nabytkiem.
    Jakiś czas temu szukałam kolorowych lamp do korytarza na poddaszu. Jak to ze mną ostatnio bywa, jak szukam czegoś kolorowego, to kupuję białe
    Tak też wyszło z lampą. Od dawna mnie zauroczyła i mogłabym ja powiesić w wielu pomieszczeniach, ale jako dwie kule w korytarzu powinny wyglądać najlepiej.



    Dostałam przesyłkę w jeden dzień i w weekend zaczęłam ...
  4. Materiały na pokrywcie dachu

    Materiały na pokrycie dachu

    Bez wdawania się w szczegóły i problemy z wyborami poniżej lista głównych materiałów na dach.


    1. Membrana dachowa DORKEN VITAXX

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	folia-dorken-vitaxx-75m2_4cbe8a54ea68b_p_main.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	4,7 KB
ID:	150953


    2. Łaty i kontrłaty impregnowane ciśnieniowo



    3. Dachówka Nelskamp R10 w kolorze czerwona angoba

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lindab, nelskamp r10, struktonit, vitaxx Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. KOMINKI - Pomoge i doradze we wszystkim co dotyczy kominków.

    Cytat Napisał alpak Zobacz post
    Mam mały kłopot. Wnęka w ścianie zostawiona na kominek na wymiary szer. 70 cm a gł. 54 cm. Jaka powinna być zostawiona odległość od wkładu do ściany. Rozmawiałam dzisiaj z producentem kominków i mówi, że powinno być 10 cm a 5 to jest minimum a do tego jeszcze po 3 cm warstwy izolacyjnej - wełny. Czyli min 16 cm luzu, wkład powinien mieć maks szerokość 54 cm. W takim razie wychodzi, że wnęka na kominek jest za mała, bo kominek musi być wąski. Najchętniej zabiłabym architekta....
    ...
Strona 1 z 3