dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza Iskierka :) Zaczynamy budowe !!!! :)

    Hey, zimno, mokro.... mokro , zimno.... i biało.... :-?






    Troszkę nam iskiereczkę zasypało śniegiem.... :) dobrze , że dach przykryty. :)
  2. Dziennik budowy Z14 - Dom Ani i Pawła

    witamy po długiej nieobecności:)
    informujemy :) że od 5 grudnia mieszkamy w naszym domu!!!!!!:)
    gdyby nie hydraulik który kazał czekać na siebie 3 miesiące już dawno bylibyśmy u siebie, ale lepiej późno niż wcale:)

    zrobimy parę zdjęcie jak ślicznie mamy oświetlone wejście:) i jaką mamy dużą choinkę:)

    jak będzie chwilka to uzupełnimy koszty. nie będziemy podawać kosztów mebli, paneli czy kafli- to każdy wybiera sam według uznania ...
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Witam w świątecznym czasie...
    Tak jak pisałem wyżej dach został zakończony:





    A dziś zajrzeliśmy na moment na plac budowy i oczom naszym ukazał się straszny widok. Zawór w piwnicy od wody puścił i zalało całą jedną piwnicę. Na szczęście wykonaliśmy dwa telefony i ...
  4. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Witam w świątecznym czasie...
    Tak jak pisałem wyżej dach został zakończony:





    A dziś zajrzeliśmy na moment na plac budowy i oczom naszym ukazał się straszny widok. Zawór w piwnicy od wody puścił i zalało całą jedną piwnicę. Na szczęście wykonaliśmy dwa telefony i ...
  5. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    I uwaga... uwaga... funfary....!!

    Mieszkamy!

    Bum.

    :wink:
    Przez tydzień zapie... jak dziki wraz ze szwagrem. Kupę pierdółek zajmuje taka sama kupę czasu. w związkiu z tym ze fotosik pozbawił mnie zdjęć to nic nie wstawiam.
    1. odpaliłem wentylację z reku marki Jan-Gaz. Cudo. Instalacja zrobiona z alufleksów owiniętych własnołapnie wełną (Adasiu mk - jak ja Cie dorwę za ten pomysł.... :evil: ...
Strona 1 z 3