dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. cd

    Miałam spotkanie z naszym wykonawcą, żeby omówić dokończenie paru rzeczy z SSO. Potrzebujemy farby na 60 m2, aby pomalować płatwie stalowe. Straszono nas, że może to kosztować nawet 1500 zł. Na szczęście farba jest też w większych puszkach i w necie można ją kupić o 20 zł taniej niż w Castoramie, koszt będzie więc w granicach 700-1000 zł. Musimy przeliczyć, czy opłaca się dopłacać za transport czy lepiej kupić w Casto. Gorzej niestety z podłogą na poddaszu nieużytkowym. ...
  2. C313a Delikatny Jacka z rodziną okolice Poznania

    Czas zakończyć gadanie, czas na działanie. Kupiłem projekt Delikatny C131a, w tej chwili jestem na etapie zmian w projekcie.. A budować mam zamiar w Lusowie koło Poznania.

    Czy możecie polecić/znacie murarza: solidnego, słownego, który doradzi, z którego jesteście zadowoleni i nie zrujnuje mnie finansowo.
  3. "Kocham" analityków

    - 26-02-2011 - 09:57 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Analitycy w bankach - definicja własna: ludzie których jest dwa razy za dużo a ich zadaniem jest przyczepienie do czego się da Dzięki kochanym Panom musiałam wyciągać od właściciela ziemi jeszcze 5 różnych dokumentów łącznie z jakimś aktem notarialnym z uwaga 1989 roku!!! Analitycy zwierzęta nieufne i niedowierzające stwierdzili, że to co jest w księdze wieczystej prawdą być nie musi i trzeba sprawdzić czy sąd czasem się nie pomylił i to co wpisane do KW prawdą ...
  4. Spe?niamy marzenia- pogodni pi??dziesi?ciolatkowie

    Po kolei

    Sprawy z deweloperem dopięte na ostatni guzik, pozostało załatwić prąd i wodę.
    Ludzie, kto o zdrowych zmysłach zaczyna obiad od deseru, no ale ja nieświadoma byłam,że takie coś jak woda na budowie musi być

    Na pierwszy ogień poszły wodociągi.
    Pokazuję kwit a na nim pisze,że zapłaciłam za wydanie technicznych warunków przyłączenia do sieci.
    Pani w okienku mówi,że to nic nie znaczy i że trzeba coś tam napisać ...
Strona 2 z 2