dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. czekanie, czekanie, czekanie

    wrrrr

    Mam dosyć zimy. Przez cały drugi tydzień ferii było barrrrdzzzzo zimno (u nas poniżej -20 w nocy) i nie miałam ochoty wychodzić z domu, zwłaszcza że mała się przeziębiła.
    Ale przyszły tydzień to objazd różnych poradni specjalistycznych z różnymi członkami mojej rodziny - nie lubię, nie lubię! Ale dzięki tym różnym wizytom u lekarzy mam DUŻĄ wprawę w czekaniu, czekaniu i czekaniu.

    Jest malutki promyczek nadziei. Architekt kończy ...
  2. Nareszcie :-)

    - 26-02-2011 - 21:39 (trochę wełny, trochę drewna - i recepta na dom pewna :))
    Dostaliśmy pozwolenie na budowę ! ! Alleluja... Po prawie 7 miesiącach, z których większość to czas oczekiwania na dokumenty, zmiany i uprawomocnienia. Wszystko tworzone dla sztuki lub poprawiane błędy urzędników stosujących spychologię z wirtuozerią wypracowaną przez lata treningów .
    Na szczęście mróz był na tyle silny, że rozpoczęcie robót byłoby równie absurdalne jak próby prowadzenia logicznych rozmów z biurokratami.

    Jednocześnie wróciły ...
  3. ?wierkowisko Marzeny i Rafa?a

    Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

    A oto co się pojawiło u nas dzisiaj:







    Jak widać jest to szafa w naszej sypialni. Brakuje jeszcze uchwytów i dolnych szuflad (poszły do podcięcia). ...
  4. o byłym już problemie, który przeminął z wiatrem

    25.02.2011r. - podpisaliśmy umowę na dach.
    Jesteście ciekawi jaki kolor ?
    CZARNY
    Podbitka w kolorze dachu, rynny też (mąż przełknął dopłatę za kolor rynien z godnością)
  5. Oczekiwanie na wiosnę

    Czekamy na ocieplenie i osuszenie ziemi. Mamy już wszystko załatwione z dokumentami i można już wbijać łopatę
    W międzyczasie wklejamy duże zdjęcia, bo już potrafimy
    Pierwsze zdjęcia, to nasz domek ale jest sporo zmian. Najbardziej widoczne, to taras z tyłu będzie 3 x 6 m i budynek poszerzony od strony garażu o 65 cm. Z tyłu usunięcie lukarny. Ten tarasik będzie zabudowany i ta część, to powiększenie salonu.


    ...
Strona 1 z 2