dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Siedzimy seee.... Nic sie nie dziejeeeeee...

    Nooo, może nie do końca jak w tytule...

    11 lutego odebrałem papiery od architekta, żeby poskładać uzgodnienia wjazdu i przebiegu wod-kan w ZDiUM, opinię wydziału zabytków (bo ziemia pod nadzorem archeologicznym) i uzgodnić przebieg wod-kan w MPWiK. Nieopatrznie najpierw poszedłem do 2 pierwszych, a po wizycie w MPWiK ja, a mój architekt jeszcze bardziej zostaliśmy zaskoczeni żądaniem kompletnego projektu budowlanego przyłączy. Po dłuższej rozmowiem z panem z wodociągów ...
  2. zaczynamy :)

    - 26-02-2013 - 19:41 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Dzisiaj ekipa weszła na działkę, mieli sobie zorganizować plac budowy. Przyjechałem z pracy a zbrojenie poskręcane, humus ściągnięty, chłopakom chyba zima dała się we znaki, że się tak do roboty zerwali. Oby pogoda sprzyjała bo wiadomo, że okres taki, że trudno o pewne warunki atmosferyczne. Kiedyś trzeba było zacząć
  3. Ocieplenie poddasza

    Co prawda do ocieplania jeszcze daleka droga, ale ponieważ zima długa, to jest czas na przemyślenia i wyszukiwanie informacji. Żeby uniknąć płyt karton.-gips. chcemy między krokwie dać 18 cm wełny, na to płyta osb, a na płytę styropian 10. No a potem już tylko tynk i farba. Czy ktoś tak ma i jest zadowolony lub nie? Proszę o komentarze
    Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplanie poddasza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Wentylacja mechaniczna

    Nie wiem, czy pisałam, ale nasz dom ma być prawie energooszczędny Aby zminimalizować ucieczkę ciepła z domu, a latem ochłodzić upalne powietrze zdecydowaliśmy się na rekuperator. Już przy układaniu stropu część rur została przez Mężusia ułożona, na resztę przyjdzie czas Na planie, nieco zweryfikowanym przez FM wygląda to tak:
    ...
  5. po pierwszej wizycie biegłego

    No i stało się jestem po pierwszej wizycie biegłego sądowego ale będzie druga wizyta bo pogoda uniemożliwiła dokładnej kontroli. Więc czekam na wiosnę.
Strona 1 z 2