dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budujemy naszego maluszka ;) !!!

    A oto jeszcze zaległe fotki z placu boju







    Dzisiaj jest już duuuuuuużo więcej , trudno uwierzyć że w poniedziałek stał tu tylko fundament bez chudziaka , acha , bu już chudziak wylany. A pod chudziakiem folia budowlana 0,3 mm , na kanalizacyjne rury pozakładane kołnieże , i foliczka na nie , żeby ...
  2. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Z budowa stoimy w miejscu i tak zapewne bedzie jeszcze przez jakis czas. Zrobilam wlasnorecznie projekt instalacji centralnego odkurzacza. Bylam w lokalnym sklepie i dowiedzialam sie o ceny niezbednych elementow instalacyjnych - okazuje sie ze maja taniej niz na allegro. Umowilam sie ze sprzedajacym, iz zawsze moe dokonac wymiany lub zwrotu dowolnego elelmentu.
    Jeszcze dzis ma byc sliczna pogoda wiec postaram sie zrobic cos w ogrodku.
    Ciagle mamy bagienko, choc juz troszke mniejsze. ...
  3. Dziennik budowy domku "prawie" pasywnego

    Dla przypomnienia 13 listopada 2009r. pisałem:
    Cytat Napisał HenoK
    Aktualny stan licznika 2009-11-13 10:47
    I taryfa 3028,0kWh
    II taryfa 11191,5kWh
    Moc 12,016kW (nie do końca wiem jak ta mac jest liczona, jest to zapewne moc szczytowa od ostatniego odczytu licznika przez dystrybutora).
    Ze źródeł energii nieodnawialnej mam w domu jeszcze kuchenkę gazową na gaz z butli. Tak się składa, że wczoraj (2009-11-12) wymieniłem butlę 11kg propanu-butanu poprzednia wymiana
    ...
  4. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    Wczoraj byłam tak zmęczona,że nie miałam siły nic pisać,trochę się czułam jak bym to ja rozładowywała te cegły :roll:
    Trochę fotek :lol: (choć się spieszę , muszę zawieżć chłopców do szkoły :lol: )


    :lol:


  5. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    OK - to może jeszcze jakieś historyczne fotki:

    Oto trzecia już wiecha i nie ostatnia (Żona Ofca już traciła cierpliwość : "Ile razy jeszcze masz zamiar pić z okacji wiechy???" :) )



    A w słońcu tak to malowniczo wtedyż wyglądało:

    [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r232/depilator/dsc_6915.jpg[/IMG

    ...
Strona 11 z 13