dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Abromby

    Przeprowadzka zbliża się, a my w proszku.
    Wczoraj nasza niania obwieściła, że z powodów rodzinnych (obiektywnie ważnych) odchodzi z końcem tygodnia. Szybka akcja ratunkowa wyłoniła jakąś kandydatkę, która mieszka z kilometr od nas na naszej wsi, co jest niewątpliwym plusem, ale mieliśmy nadzieję, że zmiana opiekunki nastąpi za miesiąc - dwa, żeby młody miał czas na adptację. No i nie wiemy, czy nowa niania się sprawdzi...
  2. Dziennik andrzejki.

    Co nowego :roll: :roll: W porównaniu z waszymi już rosnącymi ścianami mozna powiedzieć male piwko :wink:
    Projekt zagospodarowania dzialki jest. :P
    Dziś myślalam, że zrobię coś w kierunku przylącza wodno kanalizacyjnego ale okazalo sie , że to nie takie proste :(
    Pan który się zajmuje opracowaniem projektu przylącza mieszka dość daleko i niestety zabraklo mi czasu do niego pójść. :evil:
    Ale wiem że potrwa to od tygodnia do dwóch i będzie kosztować ...
  3. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    Nie mając jeszcze działki (musimy jeszcze cenę ponegocjować) zamówiłam dziś mapki do celów projektowych. Mają być najwcześniej za tydzień. Szkoda, bo chciałam przed długim weekendem złożyć wniosek o WZ. Nie uda się, bo w sobote wyjeżdżamy.
    Jutro albo pojutrze podpiszemy umowę przedwstępną.
    Akt ma być (niestety) za ok. 3 miesiące. Jest 3 właścicieli działki w tym jeden, który ma opiekuna prawnego (tak to zrozumiałam). Dlatego to przeciągnięcie. Sprawa ...
  4. Nurniego dziennik

    26.04.2005

    Miały być zdjęcia z tynków więc załączam troszkę:

    1. Widok z salonu na wejście i kuchnio-jadalnię


    2. Widok z kuchni na jadalnię i salon


    3. Salon - widok spod kominka


    4. Górna łazienka: po lewej ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Przespałam się z Problemem. Brzmi jak brzmi, noc była ciężka. Śniło mi się np., że okładaliśmy dom ogromnymi płytami ze styropianu, a każda miała z metr grubości...
    Rano jest nowy dzień i wstaję z gotową koncepcją: należy porozmawiać z trzema osobami: z kimś jeszcze od pompy, z elektrykiem (w sprawie ogrzewania elektrycznego) oraz z Maluszkiem, która jest mądra, zawsze służy pomocą a na dodatek ma doświadczenie w kwestii ogrzewania. Nie trzeba było długo czekać ...
Strona 1 z 9