dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Korzystając dzisiaj z pięknej pogody zainaugurowaliśmy mycie okien w naszym domu.Niestety biorąc pod uwagę ilość kurzu po szpachlowaniu nie poszło tak łatwo . .Umyte zostały na poddaszu ,natomiast reszta dokończona zostanie jutro .Bez posiłków się nie obejdzie. Zdecydowanie lżej idzie mi pstrykanie zdjęć.





    ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zwiedziłam sobie dzisiaj sklep z farbami. Chociaż znalazła się pewna osoba z mojego kręgu znajomych, która na moją decyzję zakupu Tikkurili nazwała mnie snobem( :o ) to jednak zostaję przy swoim - będzie Tikkurila :D
    Córcia poszła w zaparte i do sypialni wybrała sobie taki kolorek, jako kolor główny

    i ten
    ...
  3. Dom Damonów

    Miła wizytacja na budowie nestorki rodu - Prababci (tzn mojej babci) i Ciotki ze Szczecina. Ochy i achy :D :D :D.

    Ruszyło klejenie siatki na styropian, od poniedziałku poleci nakładanie baranka. System Ceresit, kolor colorado 05 i na cokół texas 05. Ciekawe co wyjdzie, te wzorniki są takie malutkie.

    W naszym ukochanym aquanecie zabrakło jedenj mapki do przyłącza kanalizacyjnego, jutro grzecznie zawiozę, na szczęście okazało się, że jest w domu, a ...
  4. wymarzony, wyczekany... HORNÓWEK

    26.05.2009 r.
    ŻEGNAMY NIEWYPAŁY (a przynajmniej chcemy je pożegnać)


    Nasze ławy fundamentowe 'dojrzewają' więc przed nami jeszcze kilka dni budowlanego zastoju. Polewanie już zakończyliśmy bo beton przestał chłonąć wodę, za to dopatrzyliśmy się pewnej hmmm... nieścisłości w usytuowaniu jednej ławy. Wg nas powinno być po prostu INACZEj niż jest - to jednak postaramy się wyjaśnić juz jutro kiedy na budowie pojawi się pan Paweł.

    A póki co ...
  5. Fakty i wiadomości z domu

    Siedzę tu z Wami zamiast powsadzać kolejne rośliny jakie dziś zakupiłam..
    Jak mi Pan Bóg miły, pójde z torbami, no ale powiedzcie sami:
    piwonie chciałam zakupić i się okazało, że są i owszem ale tylko takie po 56zł :-? ciut za drogie jak na mój gust. A tu dzis wchodzę do drugiego centrum ogrodniczegoa tam ( fakt, trochę mniejsze krzaki) po 10zł :o :o No to biere od razu dwa, co nie?? Potem jeszcze jakieś bylinki po 3 zł ( taniocha, biorę 4 sztuki) potem jakies takie ładne coś ...
Strona 11 z 16