dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Iskierka Moniki i Jacka

    Jestem :P
    Naraszcie skończyliśmy kolejne prace. Dziś zameldowała się ekipa od posadzek, jutro rozpoczynają pomiary i mam nadzieję, że rozpoczną zalewanie :)
    A oto zdjęcia z ostatnich prac czyli: centralne ogrzewanie, woda, kanaliza oraz ułożenie styropianu .

    Salon
    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img] ...
  2. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Oj dzisiaj się działo...............................
    Znaczy mąż się napracował - ja odpoczywałam :oops:

    Kupiliśmy komin systemowy do kotłowni i wkład do pieca kondensacyjnego - taki dwururowy.
    Kurier przywiózł folię do impregnacji więźby - impregnat jest już na działce więc chłopcy zaczną działać w tym temacie.
    Przywieźli gres i glazurę do pomieszczeń technicznych.

    Ekipa wróciła po długim weekendzie i wzięli się ostro ...
  3. Dziennik budowy APS 119

    Domek rósł w oczach. Teraz prace spowalnia niesprzyjająca pogoda




    Mali inspektorzy


    Jest dobrze



    ...
  4. Iskierka - Kowala

    dziś KierBud "grasował po dachu - wytykał błędy cieśli - tu mu brakowało gwoździ, tu nie obcięty gwint od śruby - takie drobiazgi.

    Generalnie pokiwał z politowaniem głową nad boczną płatwią która zawisła centralnie nad kominem :-) Cieśla nie zauważy - więc teraz okryje koszty materiału (za gapowe się płaci). Na szczęście jak twierdzi KierBud nie ma to znaczenia konstrukcyjnego :-)
  5. muriel.... day by day

    maluje sie trochę na dole, trochę u góry.... porobiłam fotki, ale nie bardzo oddają rzeczywistość więc nie wstawiam póki co. Jakoś tak..... chyba mam trochę dosyć. Jeszcze dwa tygodnie.... jutro przyjeżdżają pierwsze meble - kuchnia, w czwartek pierwsze szafy.... tylko że ja nawet nie mam siły się cieszyć, bo pewnie i tak coś pójdzie nie tak :cry:
Strona 2 z 16