dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Całą środę byłam strasznie zajęta, najpierw musiałam dostarczyć dodatkowe dokumenty po otrzymaniu decyzji, żeby bank mógł zacząć szykować umowę i dostarczyć opinię z Kredyt Banku na temat spłaty rat za działkę, przy okazji złożyłam u nich wniosek zobaczymy czy 48h jest realne.

    Potem odwiedziłam kochanych Panów od kuchni, żeby dopracować projekt i po kilku godzinach przemyśleń mam jeszcze większy dylemat.
    Jedna strona jest dograna na 100% i wyglądać ...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dostałam kredyt !!!

    dostałam decyzję a najprawdopodobniej w poniedziałek podpiszę umowę, a we wtorek będę miała dużo pieniążków hihihi
  3. Dziennik andrzejki.

    Nie wytrzymalam i zaniepokoilam Pana projektanta swoim telefonem :-?
    Już tracę wszelki normy przyzwoitego zachowania spolecznego ale nie wytrzymalam :wink:
    Pan powiedzial, ze owszem jest tak napisane i to wszystko, to co napisane jest nie ważne- no chyba, że ktoś się przyczepi to on wtedy poprawi :o
    Ważne są rysunki :roll: :roll:
    Wiecie co jednak ludzie nie mają za grosz honoru :( Gdybym ja robila coś komuś za pieniądze to bym nie potrafila takiej fuszerki ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    26.05.2005 Prace wykończeniowe trwają. Poddasze już prawie zagipsowane. Trwa to naprawdę długo, ale widzę, że ekipa się stara i dla efektu spoiny płyt są gipsowane kilkakrotnie (gipsowanie, wysychanie, przecieranie i jeszcze raz ....). Ostatnio z rozbrajającą szczerością jeden z fachowców uspokajał mnie: "Bo wie Pan, gipsowanie u kogoś w domu to co innego jak robota np. na państwowym lub w jakimś sklepie, tu musi być efekt". Potem jeszcze opowiadali mi jak kładli płytki ...
  5. Z pamiętnika hydraulika

    Przeprowadzka udana

    Choć mieszkamy już w swoim wymarzonym domu a dziennik od pewnego dość długiego czasu nie był uzupełniany to doprowadzę go do końca choć w czasie przeszłym

    Zdjęcia tez będą
Strona 1 z 2