dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Dla znudzonych ogłupiacz środowiskowo – towarzyski pt. „Czy można to było przeprowadzić prościej ?”:

    U (1) sąsiadki od której bierzemy prąd ktoś wyłączył go wychodząc i byliśmy odcięci. Poszukując (1) jej miejsca pracy poznałam (2) sąsiada , który dał namiary na (3) szefową sąsiadki, która dała mi adres pracy do (4) teściowej swojej (1) pracownicy. (4) Pani okazała się przesympatyczną znaną mi z widzenia osobą. Podała telefon do ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Klonik skończył świnkę po odbyciu dwutygodniowego odosobnienia, zaczął drugi :roll: Jeden mały człowiek wycofał się wprawdzie z choroby , skończyło się na podejrzeniach co oznacza, że nadal stoi w kolejce do ześwinienia się. A ja zyskuję możliwość dotrwania do wakacji szkolnych cały czas będąc na wieprzowym topie.
    Innymi słowy dbamy nie tylko o siebie, ale też staramy się myśleć o lekarzach, aptekarzach...kupując dajemy pracę :-? Tylko czemu tak często? ...
  3. Dziennik budowy - "Manuela"

    24.05.2004 złożyłem wniosek o war. przyłącza w rejonie energetycznym koszt 146PLN (jest to przedpłata na poczet przyłącza, nie wiem tylko dlaczego naliczają od całości 22%VAT skoro jest to usługa budowlana – jeszcze to wyjaśnię). Jeśli chodzi o moc przyłączeniową to zażyczyłem sobie 13kW, przyłącze trójfazowe i jednolitą taryfę – biorąc pod uwagę fakt, że nie będę miał ogrzewania elektrycznego i raczej nie planuję kuchenki z płyta elektryczną jest to ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    20.05.2004 – otrzymałem korespondencję z Urzędu Miasta, że urbanista przygotował projekt decyzji o warunkach zabudowy dla mojej działki. Następnego dnia odwiedziłem urząd w celu zapoznania się z tym projektem. Rozczarowałem się zawartością (to na te kilka oczywistych zdań muszę czekać już piąty miesiąc), ale nic, ważne że jest. Linia zabudowy mnie satysfakcjonuje, wysokość budynku też. Już tylko uzgodnienia i mam decyzję (podobno 2-3 tygodnie).
    W tym momencie ...
  5. Dziennik budowy - "Manuela"

    Na początku maja stwierdziłem, że dosyć leniuchowania i zabrałem się za własnoręczne rozbieranie budynku gospodarczego na mojej działce – w sumie bezprawnie bo na rozbiórkę powinienem mieć pozwolenie. Póki co wiele nie rozebrałem więc może nikt się nie przyczepi, ale mam satysfakcję, że coś robię – ta bezczynność mnie dobijała.
    Co raz częściej też gawędzę przez płot z sąsiadem – budowlańcem. Stwierdzam, że jego rady są bezcenne chociaż ...
Strona 1 z 3