dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Bycie słomianym wdowcem ma swoje plusy... Korzystając z nieobecności żony postanowiłem wybrać się samochodem do Mediolanu na coroczne zakupy i obżeranie się pizzą(*).
    O ile do tej pory nie interesowało mnie nic poza właściwymi zakupami, to tym razem, z okazji zbliżającej się budowy zainteresowały mnie 3 tematy:

    - włoskie płytki
    - meble kuchenne
    - meble łazienkowe

    Ponieważ mój dobry kolega z Mediolanu, zamieszkuje już tam ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Upalny dzień - w cieniu 26'C :roll:
    Przez ten upał, zamiast pracować na działce, pojechałam do kuzynki na czereśnie :lol: Prace skróciłam do minimum, bo na miejsce dotarłam dopiero o 19.00 :roll: Zrobiłam kilka fotek, podlałam niektóre róże i nowe bylinki, wkopałam białą hortensję, hostę, szałwię oraz nacieszyłam oko pierwszymi rozwiniętymi pąkami róż :D :D :D :D
    Nowy zakup poczyniony wczoraj to m.in. hosta Carnival. Jest wspaniała - dla mnie nr 1 ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Upalny dzień - w cieniu 26'C :roll:
    Przez ten upał, zamiast pracować na działce, pojechałam do kuzynki na czereśnie :lol: Prace skróciłam do minimum, bo na miejsce dotarłam dopiero o 19.00 :roll: Zrobiłam kilka fotek, podlałam niektóre róże i nowe bylinki, wkopałam białą hortensję, hostę, szałwię oraz nacieszyłam oko pierwszymi rozwiniętymi pąkami róż :D :D :D :D
    Nowy zakup poczyniony wczoraj to m.in. hosta Carnival. Jest wspaniała - dla mnie nr 1 ...
  4. dziennik A&J&F

    Meldujemy posłusznie, że nasz dom wzbogacił się o komplet okien, drzwi wejściowe i z kotłowni do ogrodu raz bramę garażową.
    Dwie ekipy wpadły wczoraj rano i około 14:30 zadzwonili, że gotowe- nie zdążyłem nawet ich zobaczyć, a w firmie tylko się upewniłem, że wrócą by podregulować okna po pracach tynkarskich.
    Jedno okno balkonowe-a właściwie ościeżnica jest trochę porysowana- na małej powierzchni, ale głęboko i koleżanka-inwestorka będzie jutro to reklamować. ...
  5. Pasie budują

    Las wyrósł


    w naszym garażu i wiatrołapie :P



    a nad nimi jakieś deski i zbrojenia :roll: pełna gotowość do zalania stropu :D

    chyba zmniejszymy drzwi wejściowe, bo w projekcie mają szerokość 140cm i przewidziane doświetlenie ale chyba z niego zrezygnuję :roll: jutro z małżem mamy zdecydować........
Strona 1 z 16